Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají

Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají

Autor: v Pondělí 26.11.2012 14:43:37 |

Podzimní rovnodennost a zářijový měsíc v roce 2022

Autor: v Pátek 02.09.2022 20:05:05 |

Krásné babí léto a měsíc září přeji všem příznivcům a miláčkům hvězd 😃 ♥ V pátek, dne 23. září 2022 ve 3 hodiny a 4 minuty SELČ vstupem Slunce do vzdušného znamení Váhy začne podzimní rovnodennost a astronomický podzim, kdy v přírodním cyklu přechází světlo k temnotě, Váhy jsou prvním znamením podzimu a planetárním vládcem je Venuše. Kardinální znamení vzdušné Váhy je spjaté s třetí roční fází a zobrazuje nám etapu, co se bude dít v následujícím období tří měsíců. Převaha planetárně silně obsazených kardinálních znamení zobrazuje, že osud lidstva je důsledkem (projektem) našich činů a činů našich předchůdců. Hybnou silou kapitalismu je rovněž Uran, který se ve zvěrokruhu nachází ve zničení v zemském a existenčním znamení Býka. Zároveň máme na nebeské klenbě, včetně Pluta, který je v kardinálním znamení Kozoroha *soudcem a rozděluje svět* převahu retrográdních a pomalých planet. Luna, která symbolizuje lid (obyvatelstvo) se v horoskopu podzimní rovnodennosti dominantně nachází v ohnivém znamení Lva a ovlivňuje kontakt s veřejností, a díky tomu nám představuje (nová) média, veřejné výstupy a podléhání lidstva vnějším dojmům… Současně nás planety retrográdní inspirují k ukončení životních příběhů, které navazovaly na minulost a jsou již pro nás silně nežádoucí. V politické frašce můžeme opakovaně očekávat demonstrace a vyslovení nedůvěry dnešní vládě, kterou jsem vůbec nevolila, ale vzhledem k pokračování tu může pouze dojít na výměnu politiků. Černá luna v Raku nám může ukázat touhu ega a jakoukoliv morbidní představivost, jen realita je úplně jiná. V období od 20. srpna 2022 do 25. března 2023 prochází Mars vzdušným, pohyblivým a proměnným znamením Blíženců a vyvolává agresivitu, zatím co nás planetární vládce Blíženců Merkur, který prochází kardinálním znamení Váhy, učí odmítat agresivitu a motivovat se citem, učí nás sebeovládání a bystrému uvažování. Tleskám všem, kteří využívají svůj potenciál na obranu a ochranu správné věci. Přeji nám všem krásný měsíc září s vědomím vlastní hodnoty, vlastní svobodné duše a vůle a vědomím, že máme být sami sebou. Ve vší úctě a lásce Jitka ♥ 775 097 667 www.povidanishvezdami.cz

Více...

Dnešní středeční Novoluní ve Váhách, dne 6. října roku 2021 a parlamentní volby z pohledu čarodějky..

Autor: v Středa 06.10.2021 10:17:06 |

Krásný, leč deštivý středeční den Novu, přeji všem příznivcům, klientům a odběratelům YouTube kanálu Jitka Bártová – povídání s hvězdami :-) A je tady typické podzimní počasí, venku prší a poletuje padající listí, ochladilo se. Novoluní nastane ve 13 hodin a pět minut letního času a bude ve vzdušném a kardinálním znamení Váhy. Váhám vládne planeta Venuše, která nám zítra, to je ve čtvrtek, dne 7. října přechází do pohyblivého a ohnivého znamení Střelce.

Z pohledu nebeské klenby a planetárního postavení, se odehrává Novoluní na třináctém kritickém stupni ve Váhách, což ukazuje vliv a postavení Slunce v konjunkci s Lunou a planetou Mars na třináctém stupni ve Váhách, které mají lásku nejenom k umění, hudbě a zastupují vztahy a herecké schopnosti, ale v dnešním planetárním působení Novu a při volbách, jsou již odstartovány  veřejné a politické skandály … Politici se tak nebudou podřizovat, ale odmítnou vměšování druhých stran do jejich vlastních a utajovaných záležitostí. Nevylučuji zpochybnění volebních výsledků. Tohle je život, který nás, obyvatele naší pěkné české země, neustále přesvědčuje, že v tomto volebním období nejde politikům o naše blaho, ale o jejich vlastní válku v boji o vítězství a koryta :-o V astrologii a v horoskopu je desátý mundánní dům, ve kterém se při Novu nachází retrográdní planeta Merkur ve Váhách, místem vlády, společnosti a politiků. Desátý dům odhaluje  vazby k hmotnému vlastnictví a veřejný život a veřejné postavení. Retrográdní Merkur ve vzdušných Váhách symbolizuje hledání pravdy a případně i soudní procesy. V čase Novu jsou rovněž retrográdní Saturn a retrográdní Jupiter ve vzdušném a pevném znamení Vodnáře, a ve druhém mundánním domě, který vládne financím, existenčním hodnotám a vlastnímu úsilí při jejich získávání :-P 

Vodnář je vzdušné a nezávislé znamení. Ve Vodnářském emblému je zobrazen nosič, který nese vodu, odtud pramení mylná domněnka, že je Vodnář vodním znamením. Často slyšíme poselství, že kdo není zaslepený, ten vidí :-P Často také slyšíme poselství o otevření srdce lásce, o příchodu osvobození se z manipulačních a hmotných pout. Ano, rezonuji s tímto poselstvím :-P Ale pak mějme pevný charakter, nenechme se koupit a uchlácholit, ale budujme si svou vlastní nezávislost v naší krásné vlasti, spoléhejme se sami na sebe :-)

Retrográdní planeta Uran na třináctém stupni zemského znamení Býka, vytváří aspekt, tak zvaný kvinkunx, na trojkunjunkci na Slunce, Lunu a Mars, rovněž na třináctém stupni, ale ve vzdušném znamení Váhy, ve kterých je třináctý stupeň kritický.

Kvinkunx, je tak zvaně malý, harmonický aspekt našeho osobního vývoje a naší volby, či vlastního vnitřního přesvědčení a svobodného rozhodování… S postavením retrográdní planety Uran, která se nachází v zemském “změnám nepřejícím” a pevném znamení Býka, záleží jen na hlasech lidu, jestli změny v naší zemi bude chtít svými hlasy podpořit, anebo setrvá na stejném místě. Přesto nám retrográdní Uran, ve druhé dekádě zemského Býka ukazuje, že určité změny s výměnou politiků a hlav proběhnou, malé změny přijdou ale žádný velký extrém to zřejmě nebude.

Prosím, je to jen můj pohled do hvězd, podpora a rozhodnutí jsou opět na nás, na lidech. A hlavně miláčkové, důležití jsme my, naše volnost, svoboda a život, který si vlastní pílí pro další budoucnost tvoříme. Tak není lepší spoléhat raději sami na sebe ? :-P Vám všem přeji nádherný podzim, mějte se a v srdci usmívejte se, papa v lásce úctě Jitka Bártová.

Chcete se ke mne objednat na osobní, nebo on line konzultaci, věštění z karet a čtení z hvězd ? Pak volejte na telefon 775 097 667  Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny, nebo Vám předá veškeré informace, jak se můžete objednat na on line výklady. Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud a karmu nám vložily sudičky do kolébky, a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit. Ceny najdete v odkazu  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Astrologická poradna a věštírna Jitky Bártové www.povidanishvezdami.cz telefon +420 775 097 667

Více...

Předpověď na měsíc říjen roku 2021, co nás čeká a aktuální podzimní dění.

Autor: v Sobota 02.10.2021 16:22:59 |

Krásný měsíc říjen roku 2021 přeji všem klientům a příznivcům povídání s hvězdami, a všem kteří sledují můj YouTube kanál Jitka Bártová – povídání s hvězdami :-) V pátek, dne 1. října jsme vstoupili do desátého měsíce letošního roku, který je plný planetárních a životních událostí :-) Rovněž je v měsíci říjnu oslabený žaludek a chráníme své ledviny.

Dne 8. a 9. října nás čekají v našem státě volby, které můžou postihnout zpochybnění výsledků o správnosti – pravosti voleb. Slunce je ve Váhách v silném planetárním postavení – v konjunkci s planetou Mars, dále s retrográdní planetou Merkur, takže tato vzniklá trojkonjunkce působí na řešení politické situace a na zpochybňování pravosti volebních výsledků, na hádky a soudní spory. Prosím, já nejsem politik, jen se věnuji životu v astrologii :-P 

Ve středu, dne 6. října nás čeká Novoluní ve Váhách, a ve středu, dne 20. října nás čeká Úplněk v Beranu. V sobotu, dne 23. října vstupuje Slunce do Štíra a všem Štírům přeji nádherné narozeniny. Poté ve středu, dne 27. října roku 2021 v 11 hodin a 38 minut letního času – SELČ nám se Sluncem v pevném a vodním znamení Štíra začne nový solární horoskop, který vystihuje následující, dvanácti měsíční život v naší republice :-D Takže je desátý měsíc v roce opravdu velmi akčním podzimním měsícem.

Slunce ve Váhách ve čtvrtém astrologickém domě (nebo li ve čtvrté pozemské životní etapě) nám pěkně zobrazuje životní cestu a zviditelňuje téma domova, stěhování, zařizování bydlení, současně nám zviditelňuje naší životní duševní potřebu najít mír, klid, či harmonii a rovnováhu ve vztazích. Planeta lásky Venuše je od 7. října ve vesmírném objetí (konjunkce) s karmou dávných a minulých inkarnací – dračím ohonem v ohnivém a pohyblivém znamení Střelce, v pátém astrologickém domě lásek a dětí. Saturn je v sedmém astrologickém domě, což je životní etapa spolupracovníků, a manželských a partnerských vztahů, ve vzdušném a osvobozujícím znamení Vodnáře. Saturn je do desátého října retrográdní, to znamená, že nám poskytl čas dozrávání s přípravou na nadcházející změny. Poté v pondělí, dne 11, října se Saturn otáčí a začíná postupně nabírat nový životní směr.

A opět náš oblíbený a příznivě ozářený retrográdní Neptun, postavený v devátém astrologickém domě, je v tomto měsíci výhodný pro intuitivní rozvoj duchovních schopností, vidění, předtuchy a pro požitky spojené s říjnovým cestováním. Začátek měsíce a prvních osm říjnových dnů nám přináší spíše denní, suché a teplé počasí, s příjemnou, až pocitově “letní” teplotou. Ale ranním a nočním mrazíkům se již v podzimním období nevyhneme Poté přijde sešup dolů a náhlý teplotní zvrat, dočkáme se podzimních vichrů, vlhka a následně ochlazování. Přesto je říjen velmi krásným, pestrým a barevně hýřícím měsícem.

V solárním horoskopu naší krásné vlasti, počínaje datem 27. října 2021, se nachází v přímém směru Saturn a Jupiter ve vzdušném a pevném znamení Vodnáře, ve druhém astrologickém domě. Druhý astrologický dům je životní etapou existenčních hodnot. Jsou to nejenom naše vnitřní hodnoty, ale pochopitelně životní pozemské situace v oblasti ekonomiky, bankovnictví, nárůstu cen, výdajů a zdražování … Přestože se ve druhém astrologickém domě financí, nachází v solárním horoskopu v přímém směru planeta Saturn, který nám následně na devátém stupni ve znamení Vodnáře, přináší do závěru roku extrémní výkyvy a změny a šílené informace v oblasti ekonomiky a zdražování… Také se ve druhém astrologickém domě, na dvacátém druhém stupni znamení Vodnáře nachází  Jupiter, který příznivě působí na planetu Mars do vzdušného znamení Váhy, do desátého astrologického domu. Už proto hvězdy doporučují neztrácet naději a víru v obrat v lepší budoucnost a pracovat na svém osobním rozvoji S Lunou v Raku vám miláčkové doporučuji se zaměřit na vlastní obnovu domovů a zahrádek, v dalším roce se můžeme opět více soustředit na pěstování zeleniny, ovoce, bylinek a na domácí uskladnění, sušení a zavařování potravin. A nyní všem přeji krásný čas podzimu a více optimismu do života. Mějte se moc krásně, papa v lásce a úctě Jitka Bártová Jestli se chcete ke mne objednat, budu se na vás těšit a více informací najdete v odkazu  Kontakt A ceník a nabídku služeb najdete v odkazu Ceník

Více...

První srpnové nedělní povídání o úplňku a planetárních energiích. Přeji krásnou neděli, dne 2. srpna 2020.

Autor: v Neděle 02.08.2020 07:42:37 |

Krásnou první srpnovou neděli miláčkové a přeji dobré ráno  Je takové zvláštní ticho před bouřkou, na obloze se mračna shlukují, ptáci ještě spí, jen slípky v kurníku kdákají. Je předúplňková neděle  V pátek večer odešla duše naší hodné miláčkové sousedky na onen svět. Znamení zvěrokruhu a dům, ve kterém se narodíme, jsou ukazatelé nejenom celého života a osudu, jak se v pozemském bytí měníme, či neměníme, ale i cestou na onen svět.

Velkou zodpovědnost v životní sféře hrají naše Světla, kdy Slunce ve znamení zvěrokruhu a v domě vyjadřuje osobnosti a Měsíc představuje obyvatelstvo  Když se dostanou planety, anebo Světla do aspektu zvaného konjunkce, dochází k momentu životních rozhodnutí. Svůj význam pochopitelně mají i domy. Žijeme v České republice a tak IV. dům odpovídá naší milované vlasti, VI. dům nám představuje zdravotnictví a například IX. dům představuje zahraniční politiku a cesty.

Úplněk vrcholí v pondělí, dne 3. srpna v 17 hodin a 59 minut letního času s Měsícem na 11 stupni ve znamení Vodnáře a se Sluncem na 11 stupni ve znamení Lva. Měsíc je na začátku druhého domě, takže úplněk vrcholí v II. domě, který představuje kouzlo našich existenčních hodnot, vědomí, v němž si uvědomujeme sama sebe v hodnotách duše a v hodnotách materiálních. Slunce svítí v VIII. domě, který představuje existenci ve vztahu k dědictví a obraz sama sebe v pohledu jiných. Mars se nachází v Beranu na 19. stupni v konjunkci s bodem smrti – Černou lunou na 21. stupni. Způsobuje neopatrnou přílišnou rychlost v aktivní činnosti. Mars vytváří aspekt kvadratury na Jupitera a na Pluta do Kozoroha. A Saturn je v konjunkci s Plutem v Kozorohu.

Planetární náročné konstelace podpoří Uran v Býku, což je planeta, jenž úplňku vládne, a vytváří kvadraturu (napětí) na Slunce do Lva a na Měsíc do Vodnáře. Z nouzového stavu krize a pochybování s prožitím lidských zkušeností, se rodí proměna a odpoutání v růstu naší duše Vodnář ovlivňuje lýtka, holeň, kotníky, paty, křečové žíly, krevní tlak a úplněk působí na problémy a úrazy očí.

V solárním horoskopu České republiky pro rok 2019/2020 se nám představuje retrográdní Neptun v VIII. domě existence, který představuje zkušenosti z posmrtných životů, je konečným zúčtováním a procesem transformace. Ryby, ve kterých se Neptun nachází, jsou typicky ženským znamením náchylným k infekcím a přenašečem virových onemocnění, jsou okultním znamením a procesem smrti a znovuzrozením. Neptun při úplňku ovládá prožitky, mysl, komunikaci a rovněž naše představy a vize, které jsou přijímány jako skutečné  Papa a mějte nádherné srpnové letní dny  V lásce a úctě Jitka Bártová  775 097 667 – telefon pro objednání se do mojí poradny.

Můžete se stále objednávat na telefonním čísle 775 097 667 do mojí astrologické poradny a věštírny. Vaše objednávky s vámi vyřizuje můj asistent, který vám nabídne termín a objedná vás ke mně do poradny. Více informací a adresu poradny najdete v odkazu Kontakt Ceny o službách najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Také písemná poradna pro vaše rychlé a krátké dotazy je otevřená a více informací  je vysvětleno v odkazu Vaše dotazy do poradny. Děkuji za vaší důvěru. 

Více...

Nabídka astrologického a karetního výkladu a konzultace po skype, po telefonu, nebo video konzultace po messengeru a na whatsApp.

Autor: v Čtvrtek 14.05.2020 17:49:35 |

Přeji vám krásný den přátelé a příznivci hvězd, tajemna, věštění a výkladů karet. Ne každý má možnost se osobně dostavit do mojí astrologické poradny a věštírny. V době technických zázraků můžeme uskutečnit sezení a výklad horoskopu a karet po skype, nebo po telefonu, nebo také můžeme mít video konzultaci na messengeru, anebo na whatsApp. Výklad se vždy uskuteční po předem převedené a připsané platbě na můj bankovní účet, který vám obratem pošlu. Jako variabilní symbol uvádějte své telefonní číslo. Konzultace s výkladem do 60 minut je za 1000 korun. Konzultace s výkladem do 90 minut je za 1500 korun. Konzultace s výkladem do 120 minut je za 2000 korun. Pro více informací zavolejte asistentovi do astrologické kanceláře na číslo telefonu 775 097 667 nebo mi napište na e mail, který najdete v odkazu Kontakt Po připsání platby vás co nejdříve kontaktuji a domluvíme si den a čas, kdy se výklad uskuteční. Při vaší platbě v cizí měně ze zahraničí je částka včetně bankovních poplatků – do 60 minut 50 Euro, do 90 minut 75 Euro a do 120 minut 100 Euro. Při sezení po skype vám pošlu kontakt na můj skype. Přeji vám příjemné dny a těším se na vás. S láskou a úctou Jitka Bártová. 

Více...