Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Dnešní středeční Novoluní ve Váhách, dne 6. října roku 2021 a parlamentní volby z pohledu čarodějky..

Dnešní středeční Novoluní ve Váhách, dne 6. října roku 2021 a parlamentní volby z pohledu čarodějky..

Autor: v Středa 06.10.2021 10:17:06 |

Krásný, leč deštivý středeční den Novu, přeji všem příznivcům, klientům a odběratelům YouTube kanálu Jitka Bártová – povídání s hvězdami :-) A je tady typické podzimní počasí, venku prší a poletuje padající listí, ochladilo se. Novoluní nastane ve 13 hodin a pět minut letního času a bude ve vzdušném a kardinálním znamení Váhy. Váhám vládne planeta Venuše, která nám zítra, to je ve čtvrtek, dne 7. října přechází do pohyblivého a ohnivého znamení Střelce.

Z pohledu nebeské klenby a planetárního postavení, se odehrává Novoluní na třináctém kritickém stupni ve Váhách, což ukazuje vliv a postavení Slunce v konjunkci s Lunou a planetou Mars na třináctém stupni ve Váhách, které mají lásku nejenom k umění, hudbě a zastupují vztahy a herecké schopnosti, ale v dnešním planetárním působení Novu a při volbách, jsou již odstartovány  veřejné a politické skandály … Politici se tak nebudou podřizovat, ale odmítnou vměšování druhých stran do jejich vlastních a utajovaných záležitostí. Nevylučuji zpochybnění volebních výsledků. Tohle je život, který nás, obyvatele naší pěkné české země, neustále přesvědčuje, že v tomto volebním období nejde politikům o naše blaho, ale o jejich vlastní válku v boji o vítězství a koryta :-o V astrologii a v horoskopu je desátý mundánní dům, ve kterém se při Novu nachází retrográdní planeta Merkur ve Váhách, místem vlády, společnosti a politiků. Desátý dům odhaluje  vazby k hmotnému vlastnictví a veřejný život a veřejné postavení. Retrográdní Merkur ve vzdušných Váhách symbolizuje hledání pravdy a případně i soudní procesy. V čase Novu jsou rovněž retrográdní Saturn a retrográdní Jupiter ve vzdušném a pevném znamení Vodnáře, a ve druhém mundánním domě, který vládne financím, existenčním hodnotám a vlastnímu úsilí při jejich získávání :-P 

Vodnář je vzdušné a nezávislé znamení. Ve Vodnářském emblému je zobrazen nosič, který nese vodu, odtud pramení mylná domněnka, že je Vodnář vodním znamením. Často slyšíme poselství, že kdo není zaslepený, ten vidí :-P Často také slyšíme poselství o otevření srdce lásce, o příchodu osvobození se z manipulačních a hmotných pout. Ano, rezonuji s tímto poselstvím :-P Ale pak mějme pevný charakter, nenechme se koupit a uchlácholit, ale budujme si svou vlastní nezávislost v naší krásné vlasti, spoléhejme se sami na sebe :-)

Retrográdní planeta Uran na třináctém stupni zemského znamení Býka, vytváří aspekt, tak zvaný kvinkunx, na trojkunjunkci na Slunce, Lunu a Mars, rovněž na třináctém stupni, ale ve vzdušném znamení Váhy, ve kterých je třináctý stupeň kritický.

Kvinkunx, je tak zvaně malý, harmonický aspekt našeho osobního vývoje a naší volby, či vlastního vnitřního přesvědčení a svobodného rozhodování… S postavením retrográdní planety Uran, která se nachází v zemském “změnám nepřejícím” a pevném znamení Býka, záleží jen na hlasech lidu, jestli změny v naší zemi bude chtít svými hlasy podpořit, anebo setrvá na stejném místě. Přesto nám retrográdní Uran, ve druhé dekádě zemského Býka ukazuje, že určité změny s výměnou politiků a hlav proběhnou, malé změny přijdou ale žádný velký extrém to zřejmě nebude.

Prosím, je to jen můj pohled do hvězd, podpora a rozhodnutí jsou opět na nás, na lidech. A hlavně miláčkové, důležití jsme my, naše volnost, svoboda a život, který si vlastní pílí pro další budoucnost tvoříme. Tak není lepší spoléhat raději sami na sebe ? :-P Vám všem přeji nádherný podzim, mějte se a v srdci usmívejte se, papa v lásce úctě Jitka Bártová.

Chcete se ke mne objednat na osobní, nebo on line konzultaci, věštění z karet a čtení z hvězd ? Pak volejte na telefon 775 097 667  Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny, nebo Vám předá veškeré informace, jak se můžete objednat na on line výklady. Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud a karmu nám vložily sudičky do kolébky, a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit. Ceny najdete v odkazu  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Astrologická poradna a věštírna Jitky Bártové www.povidanishvezdami.cz telefon +420 775 097 667