Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Dne 23. října 2023 Slunce vstupuje do znamení Štíra.

Dne 23. října 2023 Slunce vstupuje do znamení Štíra.

Autor: v Čtvrtek 19.10.2023 15:20:30 |

Krásný podzimní den miláčkové moji a příznivci mystiky, karet a hvězd v horoskopu. Na “fejsbůku” který má pomalu každý z nás, mě psaní příběhů již neinspiruje a proto se vracím na moje milované webové stránky. Jak se říká, vracíme se zpět k sobě, ke svobodě a volnosti, kde neexistuje žádné omezení  plynoucí z jiných portálů.

V pondělí, dne 23. Října, v 18:21 letního času  opouští Slunce váhavé znamení Vah a přestoupí do vodního a fixního znamení Štíra, kterému Pluto vládne. Jak již píšu, Štír je spojený s fixní vodou, s životním obdobím zralosti a se středem podzimu. Štíru odpovídá VIII dům, což je životní portál existence, smrti a transformace, zároveň symbolizuje znovuzrození. Listí se zbarvuje do temně hnědé barvy a padá ze stromů. Déle se rozednívá a brzo se stmívá. Přesto je pro mne podzim nekrásnějším ročním obdobím. V přelomu noci dne 31. října na 1. listopad začíná keltský svátek Samhain. To již budeme mít zimní čas, který se z letního mění na zimní, v neděli dne 28. října.

Na konci měsíce, dne 28. října nás ve 22:24 letního času čeká úplněk v zemském a fixním znamení Býka. Miluji maminku zemi, úplňkové rituály, legendy a kouzlení. Lidstvo potřebuje hodně lásky a jejich duše láskyplné pohlazení.

Nastávají velké náboženské a politické otřesy, světové zemětřesení. Svým jednáním si uvědomujeme sama sebe. A další povídání uveřejním příště. Dne 27. října začíná den vzniku samostatného Československa  a pro naší republiku začíná nový astrologický rok. Hvězdy na nebeské klenbě mám ukáží cestu na dalších dvanáct měsíců. Mějte se moc hezky miláčkové a buďte na sebe hodní, slušní a respektujte se. Děkuji, s láskou a úctou k vám Jitka, papa.