Nacházíte se zde: Úvod Kontakt

Kontakt

Autor: v Čtvrtek 29.11.2012 22:11:11 |

Chcete se objednat do mojí astrologické poradny a věštírny na horoskop, výklad karet, andělské povídání, regresi, anebo na čtení akášických záznamů Vaší duše ? Objednávky jsou pouze po telefonu.

Zavolejte na mobil: +420 775 097 667  

Potřebujete nutně a rychle poradit dle postavení hvězd ve vašem horoskopu, anebo toužíte po narození děťátka a chcete vypočítat plodné dny na období jednoho až tří roků ? Také moje placená písemná poradna je tady pro vás a pro rychlé poradenství se podívejte do odkazu Vaše dotazy do poradny a napište: e-mailová adresa: povidanishvezdarem@seznam.cz

Kontaktní adresa: Jitka Bártová

Astrologická poradna a věštírna povidanishvezdami@seznam.cz

Hroznova ulice 186/36 – Na mapě
370 01 České Budějovice

Milí přátelé, klienti a čtenáři stránek povídání s hvězdami, při vytváření vašich horoskopů a výkladů z hvězd a věštění z karet upřednostňuji osobní návštěvu v astrologické poradně. Upřednostňuji, když mi pro objednání se do poradny zavoláte na telefon +420 775 097 667  Těším se na vás. Také výklady karet upřednostňuji osobně v mojí věštírně. Můžete navštívit mojí placenou písemnou poradnu, kterou najdete na mých stránkách vlevo v nabídce menu Vaše dotazy do poradny  Děkuji vám za projevenou důvěru. Po předchozí domluvě na termínu mohu vážným zájemcům udělat výklad po skype, anebo po telefonu, vždy po předchozí platbě. Věštím do celého světa česky mluvícím klientům a více informací najdete Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Přeji vám všem nádherný čas plný pozitivních změn ♥ V lásce a úctě astroložka, vědma a autorka článků  Jitka Bártová ♥ 

Při našem sezení v astrologické poradně, věštění z karet a předpovědí z hvězd vám dle objednání horoskop nahraji na CD, které si sebou odnesete. Nahrávám i čtení Akáši. A hlavně teď informace pro všechny z vás … Jestli nemůžete z nějakého důvodu přijít dle naší předchozí domluvy a objednaného termínu do mojí poradny a věštírny na sezení, zavolejte mi předem, napište e-mail povidanishvezdami@seznam.cz, anebo mi pošlete předem sms, abych mohla uvolněný termín nabídnout dalšímu klientovi, který mě potřebuje navštívit. A můžu vás dle vaší potřeby přeobjednat a domluvit si s vámi termín jiný. V případě nedostavení se do poradny bez předchozího zrušení termínu, na který jste již objednaný,  je nový termín na věštění jen po platbě předem na účet. Děkuji.

Obecným nařízením Evropské Unie na ochranu osobních údajů GDPR, se řídí veškeré nakládání s osobními údaji zákonem č. 101/2000 Sb. – zákon o ochraně osobních údajů, a dále pak od 25.5.2018 nařízením EU. Poskytovatel služeb se zavazuje, že bude trvale chránit všechny osobní údaje uživatele v souladu se zákony o ochraně osobních údajů. Poskytovatel použije osobní údaje výlučně za účelem poskytnutí objednané služby a další potřebné komunikace s klientem. Informace o uživateli nebudou v žádném případě předány do rukou neoprávněných osob. Za ochranu osobních údajů je také zodpovědný sám uživatel, který data poskytuje a tímto souhlasí s jejich zpracováním. Na žádost uživatele budou veškerá jeho data odstraněna z databáze.


                  Otevírací doba:         V pondělí od 8:00 hodin do 17:00 hodin

                                                     V úterý od 8:00 hodin do 17:00 hodin

                                                     Ve středu od 8:00 do 17:00 hodin

                                                     Ve čtvrtek od 8:00 do 17:00 hodin

 V pátek je moje poradna zavřená a v pořadí dle předchozích objednání dělám výklady po skype a telefonu.

                                            Jinak o svátcích a o víkendu je moje poradna zavřená.

                                            Ceník a nabídka mých služeb pro vás