Nacházíte se zde: Úvod Kontakt

Kontakt

Autor: v Čtvrtek 29.11.2012 22:11:11 |

Chcete se objednat do mojí astrologické poradny a věštírny na horoskop, na výklad karet, poradenství, anebo na čtení záznamů Vaší duše, na Akášu ? Objednávky jsou pouze po telefonu.

Zavolejte na mobil: +420 775 097 667  

Kontaktní adresa: Jitka Bártová

Astrologická poradna a věštírna povidanishvezdami@seznam.cz

povidanishvezdarem@seznam.cz

Hroznova ulice 186/36 – Na mapě
370 01 České Budějovice

Milí klienti, při vytváření vašich horoskopů, výkladů z hvězd a věštění z karet upřednostňuji osobní sezení v astrologické poradně. Pro objednání termínu do poradny zavolejte na telefon +420 775 097 667  Těším se na vás. Také výklady karet upřednostňuji při osobním sezení v mojí věštírně. Děkuji vám za projevenou důvěru.

Po předchozí domluvě nabízím klientům sezení, výklady a poradenství po skype, po WhatsApp, anebo po telefonu, vždy po předchozí platbě na účet. Věštím v tuzemsku a do celého světa česky mluvícím klientům a více informací najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás V lásce a úctě astroložka Jitka Bártová ♥ 

Jestli nemůžete z nějakého důvodu přijít na objednaný termín do poradny, prosím zavolejte a zrušte objednávku aspoň minimálně 24 hodin předem, nejlépe však tři dny předem, anebo pošlete zprávu. To proto, abych mohla uvolněný termín obsadit náhradním klientem. A můžu vás dle vaší potřeby přeobjednat a domluvit s vámi termín jiný. V případě nedostavení se do poradny bez předchozího zrušení termínu, na který jste již objednaný, dostanete nový termín objednávky do poradny, ale až po vaší platbě předem na účet.

 

                  Otevírací doba:          Pondělí od 8:00 hodin do 12:30 hodin

                                                      Úterý od 8:00 hodin do 12:30 hodin

                                                      Středa od 8:00 do 12:30 hodin

                                                      Čtvrtek od 8:00 do 12:30 hodin

Mimo otevírací dobu poradny nabízím termíny k sezení po skype, nebo k sezení po telefonu, anebo po WhatsApp. Sezení jsou vždy domlouvány předem na telefonním čísle do poradny 775 097 667 a jsou placené předem na účet.

V pátek, o svátcích, víkendu a v čase dovolených je poradna na osobní konzultace vždy zavřená. Více informací najdete v odkazu     Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Obecným nařízením Evropské Unie na ochranu osobních údajů GDPR, se řídí veškeré nakládání s osobními údaji zákonem č. 101/2000 Sb. – zákon o ochraně osobních údajů, a dále pak od 25.5.2018 nařízením EU. Poskytovatel služeb se zavazuje, že bude trvale chránit všechny osobní údaje uživatele v souladu se zákony o ochraně osobních údajů. Poskytovatel použije osobní údaje výlučně za účelem poskytnutí objednané služby a další potřebné komunikace s klientem. Informace o uživateli nebudou v žádném případě předány do rukou neoprávněných osob. Za ochranu osobních údajů je také zodpovědný sám uživatel, který data poskytuje a tímto souhlasí s jejich zpracováním. Na žádost uživatele budou veškerá jeho data odstraněna z databáze.