Nacházíte se zde: Úvod Kontakt

Kontakt

Autor: v Čtvrtek 29.11.2012 22:11:11 |

Chcete se objednat do mojí astrologické poradny a věštírny na výklad dle postavení hvězd ve vašem horoskopu, na výklad karet a poradenství ? Objednávky jsou pouze po telefonu.

Zavolejte na mobil: +420 775 097 667  

Kontaktní adresa: Jitka Bártová

Astrologická poradna a věštírna povidanishvezdami@seznam.cz

povidanishvezdarem@seznam.cz

Hroznova ulice 186/36 – Na mapě
370 01 České Budějovice

Milí klienti, při vytváření vašich horoskopů, výkladů z hvězd a věštění z karet upřednostňuji osobní sezení v astrologické poradně. Pro objednání termínu do poradny zavolejte na telefon +420 775 097 667  Těším se na vás a děkuji vám za projevenou důvěru.

Po předchozí domluvě a platbě předem na na účet se můžete objednat na on line sezení, výklad a poradenství po skype, po WhatsApp, anebo po telefonu. Věštím v tuzemsku a do celého světa česky mluvícím klientům a více informací najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás V lásce a úctě astroložka Jitka Bártová ♥ 

Jestli nemůžete z nějakého důvodu přijít na objednaný termín do poradny, prosím zavolejte a zrušte objednávku minimálně 24 hodin předem, nejlépe však tři dny předem, anebo pošlete zprávu. A můžete se dle vaší potřeby přeobjednat a domluvit  si termín jiný.

 

                  Otevírací doba poradny:  Pondělí od 9:00 hodin do 12 hodin

                                                      Úterý od 9:00 hodin do 12 hodin

                                                      Středa od 9:00 do 12 hodin

                                                      Čtvrtek od 9:00 do 12 hodin

Mimo  uvedenou otevírací dobu je poradna zavřená a v případě zájmu nabízím termíny k sezení po skype, nebo k sezení po telefonu, anebo po WhatsApp. Sezení jsou vždy domlouvány předem na telefonním čísle do poradny 775 097 667 a jsou vždy placené předem na účet.

Více informací najdete v odkazu     Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Obecným nařízením Evropské Unie na ochranu osobních údajů GDPR, se řídí veškeré nakládání s osobními údaji zákonem č. 101/2000 Sb. – zákon o ochraně osobních údajů, a dále pak od 25.5.2018 nařízením EU. Poskytovatel služeb se zavazuje, že bude trvale chránit všechny osobní údaje uživatele v souladu se zákony o ochraně osobních údajů. Poskytovatel použije osobní údaje výlučně za účelem poskytnutí objednané služby a další potřebné komunikace s klientem. Informace o uživateli nebudou v žádném případě předány do rukou neoprávněných osob. Za ochranu osobních údajů je také zodpovědný sám uživatel, který data poskytuje a tímto souhlasí s jejich zpracováním. Na žádost uživatele budou veškerá jeho data odstraněna z databáze.