Nacházíte se zde: Úvod Poradna

Vaše dotazy do poradny

Autor: v Čtvrtek 29.11.2012 21:55:53 |

Vítejte v mojí písemné poradně. Protože řešíte partnerské, osobní, rodinné, finanční nebo pracovní problémy a potřebujete nutně poradit, otevírám pro Vás tuto písemnou poradnu, ve které Vám z pohledu hvězd a tarotových karet vyložím a pomůžu najít odpověď na Vaší otázku a napíšu Vám písemnou odpověď. Tato poradna je prosím formou placené služby a cena za jeden konkrétní dotaz je 400 Kč. Za dva konkrétní dotazy 500 Kč a za tři konkrétní dotazy 600 Kč. Jestli si položíte a napíšete mi pět otázek, na které Vám budu vykládat, tak za tento výklad zaplatíte 800 korun. Když se mě zeptáte na práci, výklad na otázku je 400 korun. Když se mě zeptáte na partnerství, dívám se na partnerství a tento výklad už je za 500 korun. Nejdříve si vložte do písemné poradny svůj dotaz a já Vám obratem pošlu číslo účtu a částku, kterou mi převedete na účet. 

Písemná poradna je určená k odpovědím na konkrétní otázky, které jsou spojené pouze s Vámi. Nesděluji informace a neodpovídám na otázky, které se týkají soukromí druhých lidí. Pokládejte si do poradny otázky, které jsou spojené s Vaším soukromím, s Vaším životem a s problémem, který řešíte.

Poskytovatel se zavazuje, že bude trvale chránit všechny osobní údaje uživatele v souladu se zákony o ochraně osobních údajů. Poskytovatel použije osobní údaje výlučně za účelem objednávky  a další potřebné komunikace. Informace o uživateli nebudou v žádném případě předány do rukou neoprávněných osob. Za ochranu osobních údajů je také zodpovědný sám uživatel, musí náležitě zabezpečit svoje uživatelské jméno a heslo. 

Po napsání konkrétního dotazu (dotazy) do e-mailové pošty povidanishvezdarem@seznam.cz Vám obratem pošlu číslo účtu, na který převedete peníze. Až po připsání požadované částky dle rozsahu výkladu  400 Kč, nebo 500 Kč, nebo 600 Kč, anebo 800 Kč a dále na účet začínám na odpovědi pracovat. Obratem Vám pošlu číslo mého bankovního účtu, kam mi pošlete peníze.

Nezapomeňte mi v dotazu uvést svoje jméno a příjmení a jako variabilní symbol mi napište své telefonní číslo. Většina z Vás si přeje zůstat anonymní a odpovědět diskrétně na e-mail, respektuji Vaše soukromí a jsem diskrétní, proto mi nezapomeňte připsat do mojí e-mailové pošty i Váš e-mail, na který Vám mohu poslat odpověď. Až po zaplacení začínám na výkladu pracovat a nejpozději do sedmi, maximálně až deseti dnů vypracovaný výklad Vám odesílám. Doba odeslání výkladu se odvíjí podle vypracování došlých dotazů.

Využijte diskrétních astrologických služeb mojí poradny a napište si svůj dotaz do e-mailové pošty povidanishvezdarem@seznam.cz

V dotazu mi vždy uvádějte: Vaše celé datum narození, případně hodinu narození, (jestli hodinu narození nevíte, nevadí)  a místo (město), kde jste se narodili, např. Kutná Hora… Také mi napište svou konkrétní otázku, na co se ptáte. Jestli se ptáte na svého partnera, napište mi aspoň křestní jméno člověka, na kterého se ptáte a jeho datum narození. Nezapomeňte uvést jako variabilní symbol platby Vaše telefonní číslo. Bez těchto kompletních údajů Vám na Váš dotaz nemůžu odpovědět. S láskou Vaše astroložka a vědma Jitka Bártová, Hroznová ulice 186/36 PSČ 370 01 České Budějovice.