Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Předpověď na měsíc říjen roku 2021, co nás čeká a aktuální podzimní dění.

Předpověď na měsíc říjen roku 2021, co nás čeká a aktuální podzimní dění.

Autor: v Sobota 02.10.2021 16:22:59 |

Krásný měsíc říjen roku 2021 přeji všem klientům a příznivcům povídání s hvězdami, a všem kteří sledují můj YouTube kanál Jitka Bártová – povídání s hvězdami :-) V pátek, dne 1. října jsme vstoupili do desátého měsíce letošního roku, který je plný planetárních a životních událostí :-) Rovněž je v měsíci říjnu oslabený žaludek a chráníme své ledviny.

Dne 8. a 9. října nás čekají v našem státě volby, které můžou postihnout zpochybnění výsledků o správnosti – pravosti voleb. Slunce je ve Váhách v silném planetárním postavení – v konjunkci s planetou Mars, dále s retrográdní planetou Merkur, takže tato vzniklá trojkonjunkce působí na řešení politické situace a na zpochybňování pravosti volebních výsledků, na hádky a soudní spory. Prosím, já nejsem politik, jen se věnuji životu v astrologii :-P 

Ve středu, dne 6. října nás čeká Novoluní ve Váhách, a ve středu, dne 20. října nás čeká Úplněk v Beranu. V sobotu, dne 23. října vstupuje Slunce do Štíra a všem Štírům přeji nádherné narozeniny. Poté ve středu, dne 27. října roku 2021 v 11 hodin a 38 minut letního času – SELČ nám se Sluncem v pevném a vodním znamení Štíra začne nový solární horoskop, který vystihuje následující, dvanácti měsíční život v naší republice :-D Takže je desátý měsíc v roce opravdu velmi akčním podzimním měsícem.

Slunce ve Váhách ve čtvrtém astrologickém domě (nebo li ve čtvrté pozemské životní etapě) nám pěkně zobrazuje životní cestu a zviditelňuje téma domova, stěhování, zařizování bydlení, současně nám zviditelňuje naší životní duševní potřebu najít mír, klid, či harmonii a rovnováhu ve vztazích. Planeta lásky Venuše je od 7. října ve vesmírném objetí (konjunkce) s karmou dávných a minulých inkarnací – dračím ohonem v ohnivém a pohyblivém znamení Střelce, v pátém astrologickém domě lásek a dětí. Saturn je v sedmém astrologickém domě, což je životní etapa spolupracovníků, a manželských a partnerských vztahů, ve vzdušném a osvobozujícím znamení Vodnáře. Saturn je do desátého října retrográdní, to znamená, že nám poskytl čas dozrávání s přípravou na nadcházející změny. Poté v pondělí, dne 11, října se Saturn otáčí a začíná postupně nabírat nový životní směr.

A opět náš oblíbený a příznivě ozářený retrográdní Neptun, postavený v devátém astrologickém domě, je v tomto měsíci výhodný pro intuitivní rozvoj duchovních schopností, vidění, předtuchy a pro požitky spojené s říjnovým cestováním. Začátek měsíce a prvních osm říjnových dnů nám přináší spíše denní, suché a teplé počasí, s příjemnou, až pocitově “letní” teplotou. Ale ranním a nočním mrazíkům se již v podzimním období nevyhneme Poté přijde sešup dolů a náhlý teplotní zvrat, dočkáme se podzimních vichrů, vlhka a následně ochlazování. Přesto je říjen velmi krásným, pestrým a barevně hýřícím měsícem.

V solárním horoskopu naší krásné vlasti, počínaje datem 27. října 2021, se nachází v přímém směru Saturn a Jupiter ve vzdušném a pevném znamení Vodnáře, ve druhém astrologickém domě. Druhý astrologický dům je životní etapou existenčních hodnot. Jsou to nejenom naše vnitřní hodnoty, ale pochopitelně životní pozemské situace v oblasti ekonomiky, bankovnictví, nárůstu cen, výdajů a zdražování … Přestože se ve druhém astrologickém domě financí, nachází v solárním horoskopu v přímém směru planeta Saturn, který nám následně na devátém stupni ve znamení Vodnáře, přináší do závěru roku extrémní výkyvy a změny a šílené informace v oblasti ekonomiky a zdražování… Také se ve druhém astrologickém domě, na dvacátém druhém stupni znamení Vodnáře nachází  Jupiter, který příznivě působí na planetu Mars do vzdušného znamení Váhy, do desátého astrologického domu. Už proto hvězdy doporučují neztrácet naději a víru v obrat v lepší budoucnost a pracovat na svém osobním rozvoji S Lunou v Raku vám miláčkové doporučuji se zaměřit na vlastní obnovu domovů a zahrádek, v dalším roce se můžeme opět více soustředit na pěstování zeleniny, ovoce, bylinek a na domácí uskladnění, sušení a zavařování potravin. A nyní všem přeji krásný čas podzimu a více optimismu do života. Mějte se moc krásně, papa v lásce a úctě Jitka Bártová Jestli se chcete ke mne objednat, budu se na vás těšit a více informací najdete v odkazu  Kontakt A ceník a nabídku služeb najdete v odkazu Ceník