Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Ceník

Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Autor: v Úterý 27.11.2012 20:02:45 |

Moji milí klienti a příznivci věštírny. Vyberte si z nabídek, které tu jsou pro vás připraveny. Při našem sezení dle přání váš horoskop a věštbu nahraji na CD, které si po našem sezení odnesete. Je třeba si už při objednávání se do poradny o CD přihlásit, abych měla dostatečný časový prostor pro nahrávku. Vždy upřednostňuji osobní setkání v mojí astrologické poradně a věštírně. Vyložím vám karty, anebo vám vytvořím horoskop, případně na vaší žádost při objednávání se do poradny nahraji horoskop na CD. Jestli mne nemůžete navštívit osobně, můžete využít nabídky oblíbených výkladů karet a horoskopů po skype, anebo po telefonu, ale vždy jen po předchozí písemné domluvě po emailu, anebo telefonické domluvě na telefonním čísle do poradny 775 097 667.  Ceny výkladů při osobním setkání a při poradenství a věštění v astrologické poradně a za výklad karet se pohybují 800 korun do 60 minut. Cena 1200 korun je do 90 minut. Cena 1500 korun je do 120 minut. Výklady po telefonu, anebo po skype se pohybují 1000 korun do 60 minut výkladu na dálku, anebo 2000 korun za expres výklad na dálku, který dělám do 24 hodin od připsání platby na účet. Číslo účtu posílám po předchozí domluvě. Více k výkladům na dálku najdete v nabídce číslo osm. Slevy neposkytuji ♥ Upozornění, z časové kapacity nezasílám vypracované horoskopy poštou, ani je nepíšu a neposílám po emailu. Vyjdu Vám velmi ráda vstříc, ale udělejte si na mě čas a přijeďte, anebo Vám mohu Váš horoskop vyložit přes skype, anebo po telefonu. Děkuji ♥

Rovněž oblíbená písemná poradna po mailu je pro vaše dotazy připravena Vaše dotazy do poradny  Teď už jen můžete nahlédnout do mojí nabídky a vybrat si … S láskou a úctou děkuji za vaší důvěru ♥ ♥ Adresa Jitka Bártová, Hroznová ulice 186/36 PSČ 370 01 České Budějovice Kontakt 

Cena za výklad karet včetně hvězd v horoskopu je 800 korun českých do 60 minut. Cena za výklad do 90 minut je 1200 korun českých. Cena za výklad délce do 120 minut je 1500 korun českých. Regrese je za 3000 korun českých. Nahrávky všech nabízených výkladů a všech horoskopů na CD dělám pouze na přání klienta, který se při objednání CD objedná. Nahrávka CD je ve výkladu zpoplatněné částkou 100 korun českých. Těším se na vás.

Obecným nařízením Evropské Unie na ochranu osobních údajů GDPR, se řídí veškeré nakládání s osobními údaji zákonem č. 101/2000 Sb. – zákon o ochraně osobních údajů, a dále pak od 25.5.2018 nařízením EU. Poskytovatel služeb se zavazuje, že bude trvale chránit všechny osobní údaje uživatele v souladu se zákony o ochraně osobních údajů. Poskytovatel použije osobní údaje výlučně za účelem poskytnutí objednané služby a další potřebné komunikace s klientem. Informace o uživateli nebudou v žádném případě předány do rukou neoprávněných osob. Za ochranu osobních údajů je také zodpovědný sám uživatel, který data poskytuje a tímto souhlasí s jejich zpracováním. Na žádost uživatele budou veškerá jeho data odstraněna z databáze.

1. nabídka – výklad tarotových karet včetně poradenství z hvězd.

Výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti 🙂 Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry… Výklad, doplněný pohledem do hvězd, numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Do věštby dávám vše. A jaké karty při výkladu používám? Hlavně vykládám tarotem magie druidů. Cena za celý výklad karet a naše sezení včetně poradenství dle postavení hvězd v horoskopu je 800 korun do 60 minut. 

2. nabídka – písemná poradna.

Potřebujete-li nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci, můžete využít služeb oblíbené a osvědčené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Po domluvě Vám obratem zašlu informace a číslo mého bankovního účtu.

3. nabídka – partnerský horoskop.

Vytvoření partnerského horoskopuPodle postavení a působení hvězd ve vašem partnerském horoskopu. Hodíte se k sobě? A jak si můžete vzájemně pomáhat a co říkají vaše hvězdy? Plánujete narození dítěte? Cena za vytvoření partnerského horoskopu včetně sezení a konzultace s klientem je 800 korun do 60 minut sezení. Za výklad do 90 minut zaplatíte 1200 korun.

4. nabídka – osobní horoskop.

Vytvoření osobního horoskopu. Jak můžete využít postavení a vlivu planet v horoskopu ve svém životě, kterou životní cestu zvolit k sebe poznání ? Zaměstnání, vztahy, domov, záliby, finance… Jaké máte životní číslo a vládnoucí planetu? Cena za výklad horoskopu, včetně poradenství do vaší budoucnosti a konzultace. Cena do 120 minut sezení je 1500 korun.

5. nabídka . osobní horoskop budoucnosti.

Vytvoření osobního horoskopu budoucnosti, a co vám hvězdy říkají na následujících 12 měsíců ? Jak můžete využít postavení a vlivu tranzitujících planet ve vašem horoskopu ? Láska, práce, domov, finance. A plánujete narození miminka? Cena za výklad do budoucnosti, včetně konzultace a sezení  v délce do 60 minut zaplatíte 800 korun a v délce do 90 minut zaplatíte 1200 Kč. 

6. nabídka – osobní horoskop dítěte.

Vytvoření osobního horoskopu dítěte. Potřebujete poradit, kam dát dítě na studia ? A jak využít působení a vliv planet k osobnímu a životnímu růstu vašeho dítěte ? Za dětský horoskop zaplatíte 1200 korun. 

7. nabídka – Akášická kronika a čtení záznamů paměti Vaší duše.

Každý okamžik vašeho života je krásný a něčím výjimečný a každá lekce a bolest vám přináší pochopení, proč se věci dějí tak, jak se dějí a tím možnost nového vhledu a nového začátku ♥ Mojí nabídkou pro vás je Akášická kronika a čtení v knize života, ve které jsou uchovány záznamy Vaší duše… Když Slunce zapadá a odchází za obzor, vychází Luna na noční oblohu. A když se Luna s východem Slunce ukládá ke spánku, je to stejné, jako s naším životem. Naše vědomí je propojené s posvátnou knihou života, ve které jsou uchovány záznamy každé duše. V životě, v posmrtném životě a ve znovuzrození každá bytost dosahuje určitého stupně poznání, které rozšiřuje její vědomí. Kráčíme směrem k vrcholkům hor, obláčky nám plují nad hlavou a naše mysl se vrací do dětství a naše duše se rozhlíží s otázkou a hledá odpověď, proč zrovna ona kráčí tou cestou nelehkou ? Jen málo předkům a jasnovidcům bylo a je dovoleno vejít a nahlížet do Akášické kroniky a žádat o  záznam duše, který je poselstvím a rukopisem životů minulých. V určité části vesmírného rukopisu nacházíte odpovědi na otázky, co jste kdysi ztratili, nebo jste zapomněli. Vracíte se do vzpomínek, které vám pomohou najít odpověď. Akáša přináší úlevu s pochopením, proč se v dané formě života setkáváte s danými situacemi a pomáhá vám přijmout svojí existenci novým pohledem. 

Při našem sezení a čtení vašich záznamů Vaší duše vám záznam nahrávám na CD, které si sebou odnesete. Tak si záznam můžete pustit a opět se ponořit do posvátného kouzla. Cena za naše sezení včetně nahrávky záznamu Vaší duše  je 1300 Kč do 90 minut sezení. Sezení je krásným prožitkem a je plně dostačující. 

8. nabídka – výklad karet a výklad dle postavení hvězd ve vašem horoskopu  po skype anebo po telefonu.

Výklad po skype, anebo po telefonu je pouze uskutečněn po předchozí domluvě a předem převedené platbě 1000 Kč za výklad do 60 minut anebo  2000 Kč za expres výklad do 24 hodin od připsání platby na účet. Pro více informací zavolejte do poradny na číslo telefonu 775 097 667 anebo mne kontaktujte písemně na email, který najdete v odkazu Kontakt Obratem Vám pošlu číslo mého bankovního účtu, na který mi pošlete peníze. V rámci České republiky volám na telefon já vám. V rámci zahraničí voláte na můj telefon vy mne. Výklad za 1000 Kč je v délce do 60 minut. Nabízím možnost expres výkladu po skype, anebo po telefonu, který se uskuteční do 24 hodin od připsání platby na účet a výklad jev časové délce do 60 minut za 2000 Kč. Po připsání platby 1000 korun nebo 2000 korun na účet vás kontaktuji a domluvíme si den a čas, kdy se výklad uskuteční.

Při vaší platbě ze zahraničí je uvedená částka včetně poplatků banky při převedení na můj účet v CZK. Za výklad v hodnotě 1000 Kč je částka v přepočtu 50 euro. Za výklad v hodnotě 2000 je částka v přepočtu 100 euro včetně bankovních poplatků za zahraniční platbu. 

Výklady jsou doplněné tarotovými kartami a také nahlížím do vašeho postavení hvězd v horoskopu. Délku trvání výkladu prosím přesně dodržuji :-) Po naší domluvě si mne přidáte do kontaktu na skype a poté v domluvený den a čas,  já volám vám. Moje skype jméno, pod kterým mne najdete … Jitka Bartová.

9. Nabídka – Regresní terapie.

Regresní terapie dělám pouze po předchozí konzultaci v mé poradně. Regresní terapie probíhá v délce tří hodin a cena je 3000 korun. Regresní terapie nedělám a nedoporučuji u klientů v případě, když užívají antidepresiva, užívají drogy, či jsou pod vlivem návykových látek a alkoholu.

S láskou a úctou astroložka Jitka Bártová  Kontakt