Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Čtvrteční povídání s hvězdami, dne 10. listopadu 2016 a Slunce a Černá luna ve Štíru.

Čtvrteční povídání s hvězdami, dne 10. listopadu 2016 a Slunce a Černá luna ve Štíru.

Autor: v Čtvrtek 10.11.2016 06:49:20 |

Krásné čtvrteční dobré ráno přátelé a miláčkové :-) Venuše se nám odpojila od Saturna a už samostatně putuje ohnivým znamením Střelce :-D A tímto úvodem vás vítám při dnešním povídání, s datem 10. listopadu roku 2016 :-D Termín závěru letošního roku se kvapem blíží. A také nás čeká magický úplněk a přízemí v zemském Býku, a vše vyvrcholí v pondělí, dne 14. listopadu. Černá luna (karmický bod a stín bolesti z minulosti) se nachází v konjukci se Sluncem a s osudovým bodem ve Štíru a působí harmonicky na Chirona. Tuto planetární a karmickou konstelaci nazveme stínem duše a léčením pochybností. Chiron je v Rybách retrográdní, to znamená, že stojí na místě. Nejenom, že zpochybňuje minulost a chce už nám dát zapomenout na vše, co nás v životech bytostně zranilo, avšak také čerpá z moudrosti akášických záznamů duše a otevírá cestu k dosud netušeným a neobjeveným stránkám naší osobnosti :-P Spousta lidí teď řeší sami sebe, své stíny, strachy, pochybnosti a tím zaujímají jiné postoje k okolnímu světu. Ach, tato doma je silně mystická, ale také v dnešním čase se daleko více zviditelňuje téma v boji o moc. Naše emoce nepřetržitě tečou jedním proudem, někdy máme pocit, že se v chaosu rozbouřených vln ztrácíme v moři, ale pak zase zaplujeme do každodennosti dnů … A jsme bohatší o zkušenosti, lekce, pocity … Což také není k zahození :-D:-D:-D Obdivujte se, objímejte se a milujte se :-P:-P:-P Nenechejte si od nikoho poroučet a přijímejte, že stejně jste tady sami za sebe. Tak, jako je den a noc, tak také smutek, veselí  a smích je společníkem života. Hezký den s anděly vám s hrnkem horké kávy (ňam) přeje astroložka a čarodějka Jitka ♥ 775 097 667 ♥ 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná.  Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun max za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 1000 korun. Od ledna 2017 je nový ceník služeb. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí. 

Více…