Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Ve středu, dne 9. listopadu 2016 vstupuje Mars do Vodnáře a Luna je do pátečního rána v Rybách.

Ve středu, dne 9. listopadu 2016 vstupuje Mars do Vodnáře a Luna je do pátečního rána v Rybách.

Autor: v Středa 09.11.2016 05:51:10 |

Krásný den Vám všem přátelé a miláčkové moji :-)  Hned úvodem napíšu, že termín andělského semináře z časových důvodů přesouvám na měsíc leden roku 2017 :-):-P:-) A k dnešní předpovědi … máme středu, dne 9. listopadu a Měsíc, který dorůstá, prochází vodním znamením Ryb :-D Ryby působí na plochy chodidel, prsty u nohou, celé tělo vzhledem k tekutině a na zuby. Ryby zastupují dvanácté a poslední znamení zvěrokruhu a zabývají se spirituálními jevy. V období lunární energie v Rybách, která tu do páteční časně ranní hodiny setrvá, se budeme snažit uchránit si duši před  zraněním, budeme lehce unavení, silně empatičtí, pochopitelně zranitelní v citech a třeba také stále váhající v činech. Středečním ránem, v sedm hodin přechází planeta aktivity a energie Mars do vzdušného znamení Vodnáře, kterému planeta Uran vládne. Je velice důležité vědět, pod jakou vládnoucí planetou se nachází dané znamení zvěrokruhu. Uran je symbolem ideálů. Saturn je planetou řádu. A Mars, který do Vodnáře vchází, je tak důležitou rolí pro přátele, kteří právě tu roli v našem soukromém životě hrají. Dynamika přátel se mění podle toho, kdo do hry života vstoupí a kdo skupinu přátel opouští. A tím jsou v lidských a proměnlivých potřebách pro nás také důležité lekce, protože přátelé jsou často naším zrcadlem, anebo naším vzorem, anebo také těmi, které bychom nejraději na druhý konec zeměkoule bydlet poslali :-D Jelikož jsou tak zvaně přátelští upíři a my je nacházíme na těch nejméně očekávaných místech. Vždy prostě záleží jenom na tom, co nás s daným člověkem pojí, než si nastavíme hranice. No a to jsou právě ty lekce, které si prožíváte :-D Uran je také symbolem věčných pravd, ovšem stále je buřičem, rebelem a přináší velké zvraty :-D Co je dneska, nemusí už být zítra. A rozhodnutí je přeci vždycky jen na nás. Dobré ráno s anděly a krásný den vám v lásce a úctě přeje astroložka a čarodějka Jitka ♥ 775 097 667 ♥ 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná.  Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun max za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 1000 korun. Od ledna 2017 je nový ceník služeb. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.