Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď pro jednotlivá znamení Májová předpověď pro jednotlivá znamení zvěrokruhu 2013 :-)

Májová předpověď pro jednotlivá znamení zvěrokruhu 2013 :-)

Autor: v Sobota 11.05.2013 10:06:35 |

Krásné jarní vábení a kouzelné lásky přeji vám všem moji milí a vítám vás v májové předpovědi pro jednotlivá znamení zvěrokruhu v roce 2013. Slunce putuje zemským znamením Býka a v pondělí, dne 20. května ve 23:25 letního času přestoupí do vzdušného znamení Blíženců a všem hezké narozeniny přejí hvězdičky *** Květnový měsíc nám přináší proměnlivé počasí včetně dešťových přeháněk a v každé dešťové perle je duhové vílí pohlazení. Pamatujme, že svůj pozemský čas sdílíme s kouzelnými přírodními bytůstky, jako jsou dešťové víly, které z nás staré nánosy prachu léčivě omývají a omlazují a regenerují čistotu naší duše.

 Sdílením mých příspěvků na facebook anebo přidáním mých stránek www.povidanishvezdami.cz se můžete podělit s ostatními přáteli a rozšířit moje povídání dále. Jsem tady také pro vás a s láskou všem děkuji za vaše postřehy ♥ Srdíčko lásky a zářící hvězdičku všem bytůstkám a všem miláčkům ve Světle Andělské Lásky posílá vaše Jitka ♥ 

 PŘEDPOVĚĎ PRO OHNIVÉ ZNAMENÍ BERANA ***

Berani se svojí planetou Mars, putující zemským znamením Býka budou milovat rodinou pohodu a zároveň bude mít vyvinutý šestý smysl pro výhodné investice. Znamení Býka ovládá Venuše a tak se Beranův Mars v Býku se stane objektem vášnivé touhy, proto bude mít pod kontrolou všechno, co by mohlo narušit jeho rovnováhu a zaujme konzervativní postoj.

PŘEDPOVĚĎ PRO ZEMSKÉ ZNAMENÍ BÝKA ***

Zemští Býci se svojí bohyní lásky Venuší putující vzdušným a Merkurovým znamením Blíženců budou mít uvolněnou a prosluněnou náladu v krásném májovém měsíci. Pokud se Býkům nebude líbit to, co uslyší, ve svojí netrpělivosti projeví nahlas svůj názor a nebudou si brát žádné servítky. Květen je pro Býky časem nových nabídek, přátelských a milostných setkání a výhodného obchodování.

PŘEDPOVĚĎ PRO VZDUŠNÉ ZNAMENÍ BLÍŽENCŮ ***

Blížence ovládá planeta Merkur, který ve středu, dne 15. května přestoupí ze zemského Býka do vzdušných Blíženců se budou soustředit na dosud nevyřešené anebo obtížné situace a přemýšlet, jak mohou překážky diplomaticky obejít. Díky svému kouzlu s Venušiným šarmem nikdy Blíženci nepřekročí určitý práh a svoje problémy pak hravě zvládnou. proto i májový měsíc je časem her a přátelských čarovných  setkání.

PŘEDPOVĚĎ PRO VODNÍ ZNAMENÍ RAKA ***

Raky, které planeta Luna ovládá budou mít májové přesvědčovací schopnosti. Rovněž navázání vztahu s osudovou láskou pomůže Ráčkům otevřít tajemné dveře, které dosud zůstaly zahalené pod závojem. Svoje pocity a milostné zálety tak můžou Ráčkové držet v tajemství , protože Měsíc je patronem rodiny. Pracovní záměry nemusí Rakům vyjít dle jejich představ.

PŘEDPOVĚĎ PRO OHNIVÉ ZNAMENÍ LVA ***

Slunce, které putuje zemským Býkem  je planetou všech Lvů. V májovém měsíci při svojí cestě za soběstačností se hodně věcí bude u Lvů točit okolo peněz. Lvíčci budou milovat vše krásné a nákupy v obchodě, také vše, co je spojené s uměním. Poslední dekádu májového měsíce se Sluncem v Blížencích využijete Lvíčci svoje sluneční kouzlo k pozitivním reakcím tak, že nebudete chodit okolo horké kaše a rovnou přejdete k řešení věcí. Vše, co budete dělat, bude mít svůj určitý řád a punc zodpovědnosti i ve vědomostech a vztazích.

 PŘEDPOVĚĎ PRO ZEMSKÉ ZNAMENÍ PANNY ***

Merkur, který putuje zemským Býkem a dne 15. května přestoupí do vzdušného znamení Blíženců je planetou, která ovládá zemské Panny. Panny si budou pěstovat disciplínu, která posílí jejich schopnosti. Potřeba rozvíjet svoje nápady a schopnosti bude pro zemské Panny velmi důležitá. Budou toužit se setkat s partnerem, láskou anebo se svojí “druhou polovičkou” a poznat, co vůbec mají spolu společného. Květen je pro Panny měsícem pracovních aktivit.

PŘEDPOVĚĎ PRO VZDUŠNÉ VÁHY ***

Váhy a planeta Venuše, která Váhy ovládá a v májovém měsíci prochází vzdušným znamením Blíženců, přinese Vahám velmi výhodnou nabídku anebo novou  životní šanci, která je přivede ke změně dosavadního způsobu žití. Rovněž mnoho věcí budou Váhy proměňovat na hru a budou si všechno chtít vyzkoušet a zažít. Přestože vás bude Váhy vaše okolí nabádat k větší opatrnosti, přesto si půjdete za svým snem. 

PŘEDPOVĚĎ PRO VODNÍ ZNAMENÍ ŠTÍRA ***

Štíra ovládá planeta Mars, což je planeta vůle a aktivit, která v májovém měsíci putuje zemským Býkem a planeta Pluto, což je planeta obcese, která dlouhodobě setrvává v zemském znamení Kozoroha. Spojením těchto dvou planet a ještě planety Saturna, který prochází Štírem, budou mít Štíři před sebou ještě notný kus práce, ovšem také neochvějné odhodlání. Budete vnímat a prožívat, že se děje mnohem více, než se na první pohled zdá  a v kritických okamžicích dokážete zachovat klid a elementární představu o tom, jak se věci budou ubírat. Květen je pro Štíry měsícem vášnivých hrátek.

PŘEDPOVĚĎ PRO OHNIVÉ ZNAMENÍ STŘELCE ***

Ohnivé Střelce ovládá planeta Jupiter, toho času putující vzdušným znamením Blíženců. Znamení Blíženců zase ovládá Merkur, což je planeta intelektu a komunikace. Díky tomuto vlivu vás bude okolní svět v májovém měsíci naprosto uchvacovat , okouzlovat a bude vás lákat spolupráce s druhými lidmi. V májovém měsíci budete vyhledávat publikum, které dokáže vašim myšlenkám naslouchat. Láskám a novým poznáním necháte rovněž svoje srdce otevřené.

PŘEDPOVĚĎ PRO ZEMSKÉ ZNAMENÍ KOZOROHA ***

Zemské Kozorohy ovládá planeta Saturn, toho času putující vodním znamením Štíra. Pluto, který setrvává v zemském znamení Kozoroha vám přináší nejen v májovém měsíci otázku správného načasování. Ovšem je to váš čas nehybnosti, ve kterém vnímáte, že se vlastně neděje nic. Když něčeho pak dosáhnete, mělo by to být pro vás již trvalé. Díky lásce získáte pochopení a cit pro pochopení, proč se takto věci ve vašem životě dějí. A tak nejen májový měsíc je měsícem trpělivosti a měsícem pochopení.

PŘEDPOVĚĎ PRO VZDUŠNÉ ZNAMENÍ VODNÁŘE ***

Vzdušné Vodnáře ovládá planeta Uran, toho času putující ohnivým Beranem.Znamení Berana ovládá planeta Mars a tak s Uranem v Beranu budete mít májové pronikavé myšlení, až podezírání druhých lidí a touhu po vědění a učení. Budete se chtít prosadit a zároveň se budete bouřit proti pravidlům a konvencím. Čekají vás šťastná setkání a můžete očekávat i dědictví.

PŘEDPOVĚĎ PRO VODNÍ ZNAMENÍ RYBY ***

Vodní Ryby ovládá planeta Neptun, toho času putující znamením Ryb. V májovém měsíci budou Ryby královny milostných a romantických setkání. Budete mít rovněž tendenci se bavit o zhrzených láskách a proto můžete mít milé Ryby strach ze závazků. Přesto Vám Neptun přinese pohádkové snění a májové romantické a milostné okouzlení, můžete jen doufat, že objekt vaší touhy vám pak cestu ukáže.

A jestli chcete chcete vědět více a nahlédnout a otevřít okénko do svých hvězd v horoskopu, které Vám sudičky při narození vložili do kolébky, pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí, anebo jestli chcete vyložit karty, můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt A ceny najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit? Anebo jste z daleka a z určitých důvodů nemůžete přijít? :-) Jsme také tady pro Vás a můžete využít služeb naší písemné placené poradny a všechny informace i s ukázkou výkladu najdete v odkazu Vaše dotazy do poradny