Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď počasí Předpověď počasí v květnovém měsíci roku 2012 :-)

Předpověď počasí v květnovém měsíci roku 2012 :-)

Autor: v Neděle 29.04.2012 07:10:03 |

Samotný závěr měsíce dubna s keltským svátkem Beltine nás okouzlil letním počasím a také v květnu nás čeká probuzení do plně rozkvetlého a sluníčkem pozlaceného rána. Saturn ve Vahách si jen tiše pobrukuje, Hádes v Kozorohu nás zase s klidem pozoruje a jen Mars v Panně v ohnivé energii vytváří určité zemské napětí. Ale máme období Hada a Pána ohně, tak se ani nepodivíme :o) Ovšem nebyl by to Máj, kdyby nám nepřinesl májový déšť. A tak v záplavě zlatého Slunce nás začátek měsíce přivítá i s notnou dávkou prškových přeháněk. Ve druhé polovině Máje bude přibývat větrné počasí, takže to nebudou jen přeháňky a bouřky, ale také nás mohou překvapit kroupy…Teploty nás v květnu čekají velmi příjemné a vysoké, jestliže plánujete dovolenou, dobře volíte :o)

A v úterý, dne 1. května pod rozkvetlou třešní nás sladké políbení nemine. Mějte se užasně, užívejte si slunečné záře v hojnosti a harmonii, buďte opatrní na zapálené ohně a nezapomeňte, že také zvířátka čekají na vaší lásku, vlídné slovo a pohlazení. A jestli uvidíte na obloze mrak a bude pršet, pak věřte, že i za mrakem se na vás z plného hrdla směje sluníčko.

Proto svým srdíčkem přijměte, že Život je přeci nádherný a stojí za to Být. S láskou, s anděly a s léčením srdíčkový májový čas vám přeje vaše Jitka Bártová ♥ 🙂