Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď počasí Počasí podle hvězd na měsíc březen roku 2022 a začátek jara.

Počasí podle hvězd na měsíc březen roku 2022 a začátek jara.

Autor: v Neděle 27.02.2022 18:37:22 |

Krásný den milí přátelé a miláčkové hvězd :-P Co povídají v březnovém měsíci hvězdy na počasí ? Slunce je až do jarní rovnodennosti, která nastane dne 20. března v 16:33 SEČ, postavené ve vodním a proměnném znamení Ryb. Rovněž pomalé planety, jako jsou Jupiter a Neptun, prochází vodním znamením Ryb, do kterých se v období od desátého do 27. března připojí planeta Merkur :-)

Což se na konci zimy s vycházejícím vodním Štírem na ascendentu, může v prvním týdnu březnového měsíce projevovat střídavě chladným, slunným, deštivým, či proměnlivým a nevyzpytatelným počasím, včetně mrazíků, nebo sněhových přeháněk s deštěm. V neděli, dne 20. března roku 2022, v 16 hodin a 33 minut SEČ vstoupí Slunce do ohnivého znamení Berana a začne jarní rovnodennost a astronomické jaro, astrologicky nastane nový rok, s významným planetárním obsazením ve vodním znamením Ryb, dále pak ve vzdušném znamení Vodnáře. To je ve zvěrokruhu svět vodních a větrných živlů, které pak vzájemně mohou u nás ovlivňovat počasí. Rybám vládne Neptun, který po celý rok pluje znamením Ryb. Vodnářskému znamení vládne Uran, který po celý rok putuje zemským a materiálním znamením Býka. Uran v kvadratuře na planetu Mars do vzdušného znamení Vodnáře může vlivem přírodních živlů přinášet otřesy půdy, vichry a finanční újmy a materiální ztráty … Pravidlo všech mystérií říká, jak nahoře, tak dole. Přeji vám krásný začátek třetího měsíce v roce, lásku a mír celé planetě, pomoc a bdělost, mějte se hezky, papa v lásce a úctě Jitka Bártová

Hledání pomoci v královské říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studnice tohoto moudrého vědění, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky. Chcete se objednat na výklad karet a na výklad horoskopu ? Potřebujete pochopit svůj osud, karmu a ukázat cestu ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt   Více informací k výkladům a ceník najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Nabízím sezení a výklady po skype, přes telefon, nebo WhatsApp. Ale stále si můžete dopředu objednávat i termíny k osobnímu setkání do mojí kouzelné poradny.  Prosím, objednávky jsou pouze po telefonu. Děkuji za přízeň a důvěru.