Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď počasí Lednové povídání s hvězdami o počasí v roce 2012 :-)

Lednové povídání s hvězdami o počasí v roce 2012 :-)

Autor: v Úterý 27.12.2011 16:30:01 |

Rok 2011 s vánočními svátky na blátě za sebou zavřel sychravá a kolísavá vrátka a začátek roku 2012 před námi rozevírá svojí náruč plnou lednových přeháněk a padajících mokrých sněhových květinek s deštěm. Přestože zimním prosincovým Slunovratem začala vládnout zimní královna, zimy a sněhové přikrývky se milovníci zimních radovánek dočkají na horách, ale jinak nás nadále čeká spíše teplejší, vlhké a mokré počasí s oteplením. Jen při ranních mrazíkách budeme obezřetnější, protože silnice budou kluzké. V tomto počasí může přibývat i více virových a chřipkových onemocnění. Mnozí z vás mohou v tomto zrychleném čase intuitivně vnímat blížící se jarní vzdoušek, ale nenechte se zmýlit, ještě únor nám může připravit nejedno překvapení v podobě sněhových bouřek a hurikánů.

A věřte, že i za mráčkem se stále na všechny líbezně usmívá milující sluníčko, tak buďte nádherně pozitivní. Mějte se úžasně, léčivě a v radosti prožívejte lednový měsíc, s láskou vaše Jitka Bártová ♥