Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď počasí Březnové povídání o počasí v roce 2012 :-)

Březnové povídání o počasí v roce 2012 :-)

Autor: v Sobota 03.03.2012 08:45:23 |

Přeji vám krásný a jarní očistou provoněný každičký dnešní den 🙂 V březnu se dokážeme nabudit velice pozitivní energií, protože s radostí očekáváme příchod Jara, Slunce a teplých paprsků, které nás hladí po tvářích, ale také ledová krása paní Zimy přinesla mnohým z nás pochopení, proč se střídají čtyři roční období 🙂 Začátek měsíce nás přivítal v jarním opojení, přestože na astronomické Jaro si ještě počkáme do dvacátého března. První březnový víkend nás může překvapit částečným ochlazením, ale velká zima již nebude. Na horách připadne sníh.

V dalším týdnu, od sedmého března se počasíčko trochu vylepší a začne svítit sluníčko a poté se bude jen mírně oteplovat, samozřejmě na nás v průběhu měsíce čekají jarní deště a bouřlivé sněhové přeháňky. Dvanáctého až čtrnáctého března můžeme očekávat větrné počasí, od sedmnáctého března se opět obloha vyjasní a bude slunečno. Přestože ještě duben není, aprílových výkyvů počasí si užijeme dost a dost 🙂

Přestože na obloze plují mračna, věřte, že i za mráčkem se na vás líbezně usmívá mávající sluníčko, tak buďte hezky pozitivně naladěni.

Mějte se úžasně, léčivě a srdíčkově a nádherný březnový měsíc vám s láskou přeje vaše Jitka Bártová ♥