Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď počasí Aprílové brouzdání počasíčkem a předpověď v dubnu roku 2012 :-)

Aprílové brouzdání počasíčkem a předpověď v dubnu roku 2012 :-)

Autor: v Sobota 31.03.2012 13:45:31 |

Tak nás opravdu duben přivítal aprílovým počasím, protože se v komíně prohání meluzína, stromy se ohýbají ve vichru a mračna zvesela plují po obloze. Ani dešťové přeháňky nás nenechají dlouho čekat a první dubnová květná neděle bude doslova aprílová a přinese nám další ochlazení, které nás bude provázet prvním týdnem aprílového měsíce. Prostě si na teplo a sluníčko ještě chvilku počkáme, než se k nám pravé jarní počasí s nádechem letních teplot navrátí. A tak si jistě užijeme i krásných jarních a slunečných dnů, protože závěrem dubna se k nám teplé počasí a letní hodnoty zase navrátí. První polovina měsíce bude hodně proměnlivá, ve druhé části měsíce se zase začne oteplovat. Prostě apríl je apríl 🙂

A přestože se po obloze prohánějí mračna, prší, hřmí a je vichr, tak věřte, že za tím mráčkem se na vás všechny líbezně a s láskou směje sluníčko *** Mějte se úžasně, léčivě a sluníčkově, s láskou vaše Jitka Bártová.