Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Zkoušky času a středeční povídání, dne 25. května 2016.

Zkoušky času a středeční povídání, dne 25. května 2016.

Autor: v Úterý 24.05.2016 17:51:58 |

Krásný úterní večer a krásné středeční ráno, dne 25. května přeji všem přátelům a miláčkům hvězd :-) Úterním polednem  vstoupila Venuše do vzdušných Blíženců a po celý středeční den prochází ubývající Měsíc zemským Kozorohem :-) Pluto je v zemském Kozorohu retrográdní a Saturn, který zemskému Kozorohu vládne, je retrográdní ve Střelci. Zásadní myšlenkou zůstává, jaké je vlastně ve vašem životě správné načasování … Když čas si uzavíráte a určujete sami :-D  Nonverbální formy komunikace přenesené do malby, do písma anebo do skladby jsou pro vás příležitostí se nějak  originálně zviditelnit a prosadit :-PZkoušky nehybnosti vás upozorňují na příliš rychle utíkající čas, když retrográdní Pluto a retrográdní Saturn stojí, nebo se otáčí zpět. Ovšem jde pouze o přelud a klam, protože ve skutečnosti se mnoho věcí děje. Jen některé bytosti se snaží uhýbat překážkám a změnám, přestože na sobě sebou nesou těžké břemeno přežívání. Vaši bohové a vaši andělé vás přitom tolik milují, jen čekají, až si projdete všemi zkouškami a budete si jisti, že jste na své cestě změny připraveni :-)  Život je jeden velký tanec, mezi mužem a ženou, mezi milencem a milenkou. Uvnitř každého z vás se odehrává dokonalost, celistvost, anebo nedostatek, smutek a pouhá iluze. Ale každou bytostí proudí požehnání celého vesmíru. A jestli se někdo z vás právě teď nedokáže pohnout z místa a udělat krok vpřed, pak  toto omezení je pomíjivé a nebude trvat věčně :-D Lidská duše je krásná a plodná, zrovna tak, jako matka příroda je jedinečná a dokonalá :-P  Přeji vám den plný inspirace a čas k uskutečnění plánů. V lásce a úctě vědma Jitka ♥ 775 097 667   

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.