Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Zimní Slunovrat přichází v úterý, dne 22. prosince 2015.

Zimní Slunovrat přichází v úterý, dne 22. prosince 2015.

Autor: v Čtvrtek 17.12.2015 18:01:58 |

Krásný den s příchodem zimního Slunovratu přeji Vám všem miláčkové :-) V úterý, dne 22. prosince v 5 hodin a 57 minut přechází Slunce do zemského znamení Kozoroha a astronomicky nám začíná kralovat paní Zima :-) Vládnoucí planeta Kozoroha Saturn, stojí v ohnivém znamení Střelce. Náš šestý smysl, což je intuice nám říká, abychom více odpočívali a přestali se donekonečna štvát za přeludy. Náš duch zase říká, je potřeba prohrábnout žhavé uhlíky v ohništi, aby opět oheň začal hřát a plápolat. A náš rozum se řídí zcela odlišnými pravidly a nabádá nás, že můžeme dosáhnout daleko víc a vystoupat ještě výš. Při svém rozhodování se máme řídit vlastními pocity a vědět, na co se sami cítíme :-) Protože neustálé nutkání nás bohužel může připravit o pocit radostného uspokojení z prožitků, které nám přináší pocit naplnění. Sedm dní před příchodem zimního Slunovratu a sedm dní po příchodu zimního Slunovratu se můžeme cítit unavení. Přesto zimním Slunovratem sklízíme plody celoročního úsilí. Se Saturnem ve Střelci, který Kozorohu vládne a s Plutem v Kozorohu, který Štíru vládne, odstraňujeme vnitřní démony a snažíme se zaplašit všechny pochyby, které se nás zmocňují. Jedná se pouze o nastavení psychologických hodin … Úkoly, které si na sebe naložíme, pak nesmí přesáhnout naše možnosti, což jsou možnosti jednoho člověka. Náš milostný život začne vzkvétat, hlavně v roce 2016 dostaneme nové milostné, partnerské a manželské příležitosti :-) Hlavně vůbec neřešte, když bude nevěsta starší než ženich. Dobře víte, že jste zrcadlem druhým lidem :-D Díky postavení Uranu v Beranu přijímáme dokonalé s nedokonalým zrovna tak, jako dobré se zlým. Někdo určitě namítne, že to jsou nepříznivý duchové. Přitom hodně záleží, jak jsou pro nás citově laděná období, jestli jsme silné a odolné, anebo zranitelné a psychicky slabé osobnosti. Podle toho jsme osamělí, anebo jsme obklopeni láskou a přáteli. Ale osud a karma je v knize života stejně vepsán. Planetární působení Saturna ve Střelci, Pluta v Kozorohu, Uranu v Beranu a ještě Neptuna v Rybách, v nás vyvolává určité napětí,rozdělování do určitých kast, což je ovlivňováno různými náboženskými směry, společenským postavením, lidmi … Po dobu trvání, dokud si sami neuvědomíme své hodnoty. A vůbec je nejúžasnější pochopení, že můžeme a máme mít vlastní víru. Křehkost duše je opravdu někdy nevyzpytatelná. Proto přijímejte vlastní víru, která Vás naplňuje pocitem lidskosti, svobody, lásky, úcty a smíření. Stejně všichni cestou, necestou směřujeme k jedinému … A to je ke Světlu :-) A všem Kozorohům přeji nádherné narozeniny. A nezapomínejte skřítkům do mističky sypat oříšky s medem a nalít mlíčko. Misky můžete postavit ke vchodovým dveřím, anebo ven na okenní parapet. Pamlsky si skřítky udobřujeme :-D V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka :-P 775 097 667. 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667 ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po  skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu https://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.