Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Zasněžené počasí a povídání na nový týden, který začíná pondělím, dne 18. ledna roku 2016.

Zasněžené počasí a povídání na nový týden, který začíná pondělím, dne 18. ledna roku 2016.

Autor: v Neděle 17.01.2016 10:58:00 |

Krásné ráno a krásný celý týden přeji Vám všem miláčkové moji :-P:-P:-P S průchodem Saturna ohnivým znamením Střelce si tak říkám, jak nám ten čas bláznivě utíká :-) V neděli ráno nám už vstoupil Měsíc do zemského Býka a v neděli, dne 24. ledna nás opět oblaží svou silnou lunární energií Úplněk ve Lvu. Z psychologického pojetí jsme pyšní na své dávné a dávné předky, kteří nám zanechali inspiraci a magické dědictví a věříme na hříčku přírody :-) Proto nám také na srdci leží blaho našich dětí, domova, ve kterém žijeme, planety Země a ovzduší, které dýcháme a rodiny. A rovněž spravedlnost a odplata, která pronásleduje zločin, když kostlivci vylezou ze skříní na světlo. Venuše se odpojila od přítomnosti Saturna a hraje svou vlastní hru ve znamení Střelce. Více méně mám takový pocit, jak k nám promlouvá, abychom spoléhali a byli tady sami za sebe. Prostě Venušina stránka jen reaguje, čte naše pocity a snaží se vylovit něco s hluboké studny naší duše. Znamení Střelce ovládá Jupiter, toho času setrvávající v retrográdní hře v zemské Panně. Nátura Jupitera nátura je v tomto ohledu perfekcionistická, někdy líná a opatrná. Ale to jenom Jupiter pod vlivem Merkura přemýšlí a dolaďuje vše, co ještě doléčit nestačil :-P A ještě nám Černá luna ve vzdušných Vahách vykreslila opozici na planetu Uran do ohnivého Berana :-o Černá luna zastupuje karmu a ve kterém znamení se nachází, tam nejsilnější očistu provádí. Váhy jsou symbolem partnerských a mezilidských vztahů a do Vah náleží planeta Venuše, která až do soboty, dne 23. ledna putuje Střelcem a poté se v pozdních večerních hodinách přehoupne do zemského Kozoroha. Důležité období na vztahy, lásky a hlavně na práci začne Kozorohům, Rakům, Beranům a Vahám. Také Střelci a Blíženci nebudou zahálet :-D A ještě nesmím opomenout, že ve středu, dne 20. ledna v 16 hodin a 26 minut vstupuje Slunce do vzdušného znamení Vodnáře. V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka :-P     

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667 ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po  skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.