Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Začíná letní slunovrat a astronomické léto a dne 21. června vstupuje Slunce a planeta Merkur do Raka.

Začíná letní slunovrat a astronomické léto a dne 21. června vstupuje Slunce a planeta Merkur do Raka.

Autor: v Neděle 18.06.2017 10:00:36 |

Ve středu, dne 21. června v 6 hodin a 26 minut letního času začíná astronomické léto a s přestupem Slunce do vodního znamení Raka letní slunovrat  Na letní slunovrat navazuje Svatojánská noc plná čárů, otevírání země plné pokladů a Svatojánská noc lásky. Krásný letní čas přeji všem přátelům a všem, kteří jste naladěni na stejné vlně, jako jsem já   V poledne též planeta Merkur přestoupí do znamení Raka, kterému vládne Měsíc. Takže nás čeká planetární podívaná a jinými slovy řečeno, tento čas je pojetím letních dovolených, hlubokého sociálního cítění, pospolitosti, citů, lásek, rodiny a proudění emocí, které máme potřebu celému světu sdělovat  Pod silným vlivem Měsíce, který Raku vládne, míváme neklidné spaní a tak se své životní věci snažíme dovést do zdárného konce. Slunce se s přechodem do Raka dostane do silné konjukce s planetou energie Mars a Merkur se k planetárnímu dění v poledním čase do Raka připojí. Lunární emoce ovládnou naší mysl, sny, vzpomínky a co nedokážeme sdělit slovy, budeme sdělovat přes city. Marsovská stránka se soustředí na domov a rodové kořeny, na city a bezpečí s vědomím, že víme, kam patříme. Když žijeme v Čechách, budeme mít nutkání zapustit své duševní kořeny například právě tady v Čechách, anebo kde je nám dobře a tam si budovat své zázemí. City zároveň posilují naší vůli, kdy se potřebujeme od nátlaku odpoutat, abychom se mohli najít, vědomě rozhodovat a ušetřit si nošení nůše plné nepříjemností. Teprve, když jsme připraveni, přejímáme vlastní odpovědnost a upevňujeme své pozice ve zdroji energie, ve kterém jsme. To vše vypovídá o stavu těla, citů a mysli  Když je člověk silně nezkušený, nechává se ovlivňovat svým okolím. Přestupující Slunce do daného znamení zvěrokruhu nám vždy určuje téma, které v určitém časovém úseku prožíváme a Měsíc je psychologickým průvodcem citů a zprostředkovatelem snů a  emocí  Ještě se vyjádřím ke karmě, protože vaše časté otázky jsou spojené s negativní formou karmy a trestu. Takže z hlediska karmy tu nejde o potrestání a nesení celoživotní viny ! Karma je pouze vaším učitelem a zobrazuje vám uvědomění si nezvládnutých lekcí z minulosti, které  si ve svém světě chcete dokončit, aby jste už nebyli omezováni tím samým, co se vám někdy v minulosti dělo. Prostě jsou to pouze nezpracované emoce a prožitky vaší duše, které odhalují tajemství minulosti, kdy je třeba své myšlenky přetransformovat, hlavně poznat sám sebe a pak se posunout dál. Nikdy neberte karmu jako trest, ale berte jí jako učební potravu duše. A uvidíte, že se vám na duši hodně uleví a zase se posunete dál a vaše myšlenky se krásně projasní a osvobodí tak, že si najdete svůj vlastní cíl a nový směr duše. V lásce si vzájemně uvědomujte své vlastní hodnoty, zdroj lásky prostřednictvím citů, plodnosti a duševní síly, která vám umožňuje být ponořena do světla. Slunce a Rak je vědomím citů, pudů a tužeb. 

O letním slunovratu zapalujeme ohně, čarujeme na lásky, sbíráme všechny bylinky, které mají největší léčivou moc a magickou sílu, také provádíme magické milenecké rituály a rituály nesmrtelnosti. V den letního slunovratu je nejdelší den a nejkratší noc. O letním slunovratu bude Venuše a Měsíc v konjukci v zemském znamení Býka a přinese nám téma hodnot, domova, rodiny, samozřejmě partnerství a vše, co se týká našeho těla a naší duše, takže city, emoce, vztahy a lásky. Zároveň i rozvíjení vlastních hmotných zdrojů a materiálních hodnot, které potřebujeme k zabezpečení.

Papa a jsem v lásce a v úctě stále s vámi. Vaše astroložka a vědma Jitka ♥ 775 097 667 ♥ Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.