Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Začalo nám září a páteční povídání s Merkurem, dne 1. září roku 2017.

Začalo nám září a páteční povídání s Merkurem, dne 1. září roku 2017.

Autor: v Pátek 01.09.2017 06:27:15 |

Krásný první zářijový den přeji všem přátelům, klientům a příznivcům  Začalo nám září a s ním přichází babí léto a podzimní rovnodennost  Školákům začíná učení ve školách a obchody jsou plné školních pomůcek. Se zářím přichází změna počasí a podzimní plískanice, které promáčí naše botky. Ale ne, však i devátý měsíc v roce má své osobité kouzlo a já sama v něm cítím vůni skořice, pečených jablíček a švestkových koláčů podle starých receptů našich babiček. Sušíme bylinky a stále chodíme do lesa na houby. A jak mi říká moje milovaná maminka, když pánbůh dá, zase za rok si všichni léta pospolu užijeme  Ve včerejším čtvrtku se vrátil retrográdní Merkur zpátky do ohnivého znamení Lva a jak vidno, Lvíčci chtějí ještě něco dořešit a dokončit. Ve Lvu je Merkur retrográdní do pátého září a od 6. září se nám opět rozběhne. Jeho význam spočívá v uzavírání a podepisování smluv, v obchodní činnosti a v technických programech. Lev zastupuje páté znamení zvěrokruhu a pátý dům, který je spojený s láskami, s hrou, kreativitou, s emocionálními zkušenosti a rozšíření vědomí. Vládcem domu je Slunce. Merkur ve Lvu přináší povrchní známosti, ale také vztahy, které se prolínají duševnem, zároveň zajímavé kontakty – známosti, tvorbu a děti. Ve Lvu má Merkur touhu oslňovat, anebo ovládat, je umíněný a v kladném slova smyslu nachází řešení. Má velkou vůli se učit a věří v sílu slova a myšlení. V ohnivém znamení setrvá do 30. září a poté přestoupí do vzdušných Vah. Dne 22. září začíná podzimní rovnodennost  A příští týden ve středu máme úplněk v Rybách. Tento úplněk prohloubí naší intuici a třeba nám také otevře další schopnosti. Dostala jsem zprávu na messenger, ve které mi jedna paní psala, že má andělské karty, se kterýma sama sobě vykládá a vůbec si neví rady s výkladem andělským karet pro kamarádku, která po ní výklad žádá. Ve zprávě byla prosba, zda bych jí s výkladem karet neporadila, jak má kamarádce vyložit. Jednoduchá odpověď  pro všechny, kteří ve výkladu karet  tápají a neví, jak mají karty druhým lidem vyložit zní, nechte výklad na profesionálech. Protože i výklad místo pomoci a splnění svého účelu může dotyčné osobě ublížit. Jinak andělské karty doporučuji laikům pro osobní potřebu a pohlazení na duši, kdy každý, kdo má vztah k tajemnu, může si kartičky zakoupit. Pak každé ráno po probuzení vytáhne z balíčku andělskou kartu na daný den a jestli má vědět, určitě dostane svou odpověď. A tím se miláčkové s vámi pro dnešní den rozloučím a budu se těšit při našem dalším setkání … Užijte si páteční, první zářijový den. Stále je tolik informací, které je třeba předávat dále, protože i slovem potřebujeme léčit planetu a šířit lásku světa. I láskyplná myšlenka a bytostně vyřčené slovo léčí …  Pak sebestřednost, pýcha, zloba a nadutost ničí. Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka  Mám vás moc ráda miláčkové. 

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu na čísle 777 602 325 nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun. Opět obnovuji regresní terapie a cena regrese je 3000 korun.