Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Začal nám měsíc listopad roku 2016. A co nám ukazuje podzimní planetární postavení ?

Začal nám měsíc listopad roku 2016. A co nám ukazuje podzimní planetární postavení ?

Autor: v Úterý 01.11.2016 06:24:13 |

A začal nám listopad :-) Krásné úterní dobré ráno přeji všem přátelům a miláčkům hvězd :-P Ráno je stále zahalené do černého pláště a jen slyším, jak kohout ve svém slepičí harému v sousedství kokrhá :-D Dnešním odpolednem, v 15 hodin a 45 minut vstupuje dorůstající Luna do ohnivého Střelce. Střelec působí na játra a žíly, na hýždě a stehna. Ale více opět zdůrazním postavení Saturnu a Venuše ve Střelci. Tyto dvě planety jsou v konjukci a svlékají “starou kůži” proto, aby nás po řadě proměň kontaktovaly s identitou božství, lásky a dětí. Plno duší se v neustálém kontaktu s rodinou zaobírá myšlenkou na děti s nadějí na vlastní potomstvo. Otevíráme se novým myšlenkám a chceme investovat do nemovitostí. Právě teď je příznivý čas na uzavírání obchodních transakcí, na kupování, anebo také prodeje nemovitostí a starožitností. Podepisujeme a uzavíráme smlouvy týkající se majetku, anebo také pracovních příležitostí. Pro dobro věci se zúčastníme dobročinných charitativních akcí. Anebo chceme pobývat ve společnosti milých a přátelských lidí.  V listopadu jsou nejvíce zatíženy plíce, vyhýbejme se zakouřenému a znečištěnému ovzduší. Mars je planetou aktivity, síly a prostě nějaké činnosti a ukazuje, kam investujeme svou energii. Mars prochází zemským Kozorohem, který se nachází pod vládou Saturna, právě toho času pobývajícího ve Střelci. Potřebujeme pracovat mezi lidmi, kteří jsou vzájemným obohacením duchovního dědictví. Potřebujeme nalézt práci, která uspokojují naše smysly a samozřejmě i naše peněženky. Přesto se plno lidí utápí ve strachu, pochybnostech a v obavách a dokážou tak podlehnout panice a úzkosti. Plno lidí je závislých na lécích proti depresím. S Marsem v zemském znamení Kozoroha se napřed rozhlédneme a dokonale a několikrát ujistíme, že právě ona nabídka je pravdivá a pak teprve váhavě učiníme krok vpřed. A to je tak ve všem, jak v podnikání a v práci, tak v investicích a láskách :-) Lidé si ještě nevěří. Mars je pod silným vlivem Saturnu a důležité jsou teď mužské elementy, jako je otec, partner, bratr, děd … Anebo třeba šéf v práci ;-) Ale ne všichni jsou dobrým rodičem, partnerem, milencem anebo šéfem a jsou příkladem karmy zaseté v minulosti. Dneska už svým klientům říkám, sejde vám z cesty, odejde z myšlenky a nechte minulost už spát. Je čas se konečně posunout dál. V lásce a úctě astroložka, čarodějka a autorka článků Jitka ♥ 775 097 667 ♥ 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná.  Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun max za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 1000 korun. Od ledna je nový ceník služeb. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.