Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Vliv retrográdního Merkura, co se nám ukáže o Novoluní a povídání o plodnosti.

Vliv retrográdního Merkura, co se nám ukáže o Novoluní a povídání o plodnosti.

Autor: v Úterý 15.08.2017 07:17:49 |

Krásné úterní dobré ráno s datem 15. srpna roku 2017 přeji vám všem miláčkové  Dneska ve 3 hodiny a 17 minut ráno vrcholila lunární poslední čtvrt Měsíce a příští pondělí vrcholí Novoluní ve Lvu a ještě nás čeká zatmění Slunce. Měsíc nám v zemském Býku ubývá a dnešním úterním odpolednem, v 16 hodin a osm minut přejde do vzdušného znamení Blíženců  Merkur je od neděle retrográdní, to znamená, že stagnuje a vytahuje ze skříně kostlivce minulé. Zrovna včera jsem takové staré kostlivce věštila u mé milé klientky a věci se opravdu dějí. Merkur je v zemské Panně a zemské znamení Panny a šestý dům působí na práci, na nemoci a na zdraví. Retrográdní planety působí dojmem, že se ve svém kvapu zastaví a dívají se na minulost zpět, čímž na povrch vytahují ty témata, která nemáme dosud ukončená a vyléčená. Retrográdní planeta se nám tak přímo do života vnucuje, staví nás, překvapí nás a ve svém bloku nám vždy uvolní důležité prvky. Takže retrográdní Merkur je jakousi výzvou, nebo zamyšlením, abychom si dávali do cajku záležitosti, které jsme neřešili, anebo jsme o nich věděli, ale nechtěli je vidět  Merkur je planetou myšlenek a pohybu myšlenek, komunikace, obchodu, výměny informací a hlavně také techniky. Stačí nahlédnout do horoskopu, ve kterém znamení a v jakém z dvanácti domů se Merkur nachází při narození člověka a víme, na co se můžeme připravit  

A ještě vám dneska napíšu o plodnosti, jelikož spousta žen a maminek touží po miminku. A já jim vždy říkám, když je duše připravena, děťátko si vás vybere a přijde. A když se miminku do vašeho života přijít nechce, pak čekáte. Vše se děje z nějakých příčin a vše má svůj důvod. S plodností a s potomstvem jsou dvě planety spojeny, jednou je Venuše a druhou je Měsíc. Za silně plodná jsou považována čtyři znamení – Rak, Štír, Ryby a Býk. Rovněž přítomnost Venuše a Měsíce v prvním čtvrtém a pátém domě je ukazatelem četného potomstva. Ovšem každá duše je reinkarnována s karmou a s určitým životním příběhem, proto ani dvojčata nemají stejný osud. Jedno z dvojčat se stejným horoskopem a stejným postavením hvězd, jako má druhé dvojče, může mít četné potomstvo, zatímco druhé je bezdětné a buduje si kariéru a úspěchy  Dvojčata si pouze vybrala své rodiče a domov, dvojčata mají danou karmu, ale další příběh života je už svobodnou vůlí. Každý z nás je tvůrcem svého života miláčkové. A tím se s vámi pro dnešek rozloučím, posnídala jsem, ještě dopíjím kávičku a připravím se na cestu do poradny. Užívejte si slunečného počasí, lásky a nebojte se ukončit minulost. Příchozí Novoluní ve Lvu se zatměním Slunce bude ukončením a zároveň novým startem do věcí příštích. Papa v lásce a úctě vaše astroložka a vědma Jitka  Věštím i po telefonu, po skype a nejvíce při setkání v mé magické poradně. 

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu na čísle 777 602 325 nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.