Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Vliv retrográdního Jupitera, ve čtvrtek, dne 4. května 2017 přechází luna do zemské Panny a co píšou hvězdy na nebeské klenbě ?

Vliv retrográdního Jupitera, ve čtvrtek, dne 4. května 2017 přechází luna do zemské Panny a co píšou hvězdy na nebeské klenbě ?

Autor: v Čtvrtek 04.05.2017 05:47:15 |

Krásný čtvrteční den přeji vám všem zlatíčka  Dneska máme 4. května roku 2017  a v 11 hodin a 48 minut přechází luna do zemského znamení Panny, kterou ovládá planeta Merkur. Panna je labilní zemské znamení a působí na tlusté a tenké střevo, slinivku břišní, nervy a slezinu. Měsíční energie vycházející ze zemské Panny blahodárně působí na vlasy a vlasové zábaly. Já sama při splachování vlasů velice ráda používám kopřivový odvar. Můžeme si rozvrhnout detaily dne, budeme dostávat podněty, na které rychle a slovně zareagujeme  Luna přeje dávání si věcí do pořádku, preciznosti, úklidu a naplánování věcí a akcí. Může se stát, že zatím zůstaneme pouze u toho plánování, ale určitě Merkur už pod vlivem luny v zemské Panně přeje obchodním transakcím, manuální práci, anebo přeorganizování věcí v práci – na pracovním stole. Důležité je, jaké lidi potkáme a co se bude dít cestou, na kterou se vydáme. Ale všechny uličky, cestičky a všechny životní odbočky, které ve svém životě absolvujeme jsou nezbytně nutné, abychom pochopili, proč se věci dějí tak, jak se dějí. A Merkur opustil stacionární pozici a vydal se po přímém směru  Uf, už je načase, aby se příběhy opět posunuly někam dál. Merkur a planeta Uran v ohnivém znamení Berana … Tak tyto dvě zásadní planety jsou vyjádřením energie nespokojenosti a neskutečně silné, až inspirující potřeby změnit stávající věci, které nám přinášejí omezení  Uran je planetou převratu  Květen je nádherným měsícem, kdy všechno pučí a kvete, ale přesto nám květen ve své líbeznosti nic nepromine a neulehčí, protože stále je Jupiter který je planetou štěstěny až do června retrográdní   Jupiter je planetou snů a touhou překročit své vlastní stíny a hranice, je milovníkem dobra a cest. Retrográdní Jupiter je pravým opakem energie, která provází pohyb vpřed. Takže se nám může stát, že v čase retrográdního Jupitera ve Vahách stagnujeme, nebo li stojíme na místě a dostáváme “super” životní lekce  S humorným a ironickým nádechem píši super lekce, protože zatímco planeta omezení a řádu Saturn kosí a bere, tak naopak Jupiter, jako planeta vyšších cílů a ideálu dává. Takže situace, ve kterých pod vlivem retrográdního Jupitera zažíváme zvraty, ztráty a rozchody jsou tak vlastně tím, co potřebujeme  A Váhy jsou ve zvěrokruhu znamením vztahů. Jupiter ve své retrográdní pozici ve Vahách setrvá do 9. června a poté se začne pohybovat vpřed, takže se opět dostane do přímého směru a přinese nám příliv čerstvého vzduchu. A v láskách, tak to se teda budou dít věci. Krásně si vše užívejte miláčkové a nekomplikujte si zbytečnostmi a trápením svůj život. Ten je přeci jen úplně o něčem jiném.  Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka ♥  775 097 667 ♥ 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.