Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Vládu nám přebírá letní měsíc červen, Uran je v objetí s Venuší v Beranu a co nám povídají hvězdy na nebeské klenbě.

Vládu nám přebírá letní měsíc červen, Uran je v objetí s Venuší v Beranu a co nám povídají hvězdy na nebeské klenbě.

Autor: v Čtvrtek 01.06.2017 05:55:02 |

Krásné čtvrteční dobré ráno přeji vám všem miláčkové  Svou vládu převzal měsíc červen  Slunce je postavené ve vzdušném znamením Blíženců a právě dnes se luna prochází zemským znamením Panny. Venuše je v ohnivém znamení Berana v těsném objetí s planetou Uran, čili je v konjukci a jak je zřejmé, ve vztazích prožíváte bouřlivé zvláštnosti  Píšu dějí se zvláštnosti, jelikož tato doba je láskách a ve vztahu k druhým velice bouřlivá, mění se vaše hodnoty, pocity, emocionální výkyvy a hlavně, jak se mění váš vnitřní svět, tak se mění vaše vyzařování vůči okolnímu světu a vůči bytostem, s kterými danou část života sdílíte. Hodně se v partnerských vztazích setkávám s žádostmi o ručku, což je velice milé  V úterý, dne 6. června přechází Venuše do zemského znamení Býka a vztahy se začnou ukotvovat. Co má sílu a světlo lásky, v životech setrvá a změní se v neskutečně krásné partnerské hodnoty. Čas bude nakloněn sňatkům. Vše se ještě děje pod vlivem Saturna ve Střelci, který působí harmonickým aspektem, nebo li trigonem na planetu lásky a umění, na Venuši a tím lásce dává větší rozměr a jasnou představu o tom, co je pro vás ve vztahu dobré a shodu v lásce, s kterou si přejete žít. Vše je jen o vás a o vašem životě miláčkové, protože jaké zrno zasejete, takovou úrodu sklidíte. Tím je myšleno, že život je opravdu takový, jak si jej zařídíte  Na první červnový den máme dorůstající lunu v zemské Panně a Panna působí na tlusté střevo, tenké střevo, slinivku břišní, nervy a slezinu. Můžeme se věnovat úklidu, sekání trávy a dávat si věci do pořádku. Nebo li ve zkratce řečeno, lunární zemská Panna je perfekcionista a má slabost pro čistotu a pořádek   Papa a jinak si užívejte letního teplíčka a všech požitků, které vám každý den nabízí. V lásce a úctě astroložka a vědma Jitka ♥ 775 097 667 ♥

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.