Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Víkendové povídání, dne 23. ledna a 24. ledna 2015.

Víkendové povídání, dne 23. ledna a 24. ledna 2015.

Autor: v Sobota 23.01.2016 09:57:05 |

Krásné sobotní ráno, dne 23. ledna přeji Vám všem miláčkové 🙂 Dnešním večerem vstoupí dorůstající Měsíc do ohnivého znamení Lva a planeta vztahů Venuše do zemského znamení Kozoroha. Už o dnešním večeru můžeme dělat rituály 🙂 Jsem moc ráda, že mi osud do vínku vložil moudrou astrologii, která je báječným ukazatelem života. Někteří lidé hvězdám a v astrologii nevěří, mnozí zase prý věří a já mohu sama za sebe napsat, že vím, co se v planetárních energiích děje a jak na nás planety působí 🙂 Nikomu jeho názor nevyvracím, ani nikomu nic nedokazuji 😀 Karty a věštění z karet miluji, protože vše souvisí se vším. Ovšem je také potřeba za vším vidět světlo zrovna tak, jako tma je ukazatelem světlu a zase naopak, jako je noc a den. Fáze bolesti a zranitelnosti nám zase přinese pochopení a vyústění dané situace, jak důležitá je naděje, láska a víra v sebe samé, jak důležité je naše světlo. Proč se s Vámi dělím a tyto náhledy ? Vůbec teď je v posledním čase kolem mne spousta nemocí, rakoviny a úmrtí. A najednou si lidé uvědomují hodnotu života, že důležití jsou jen a jen oni 🙂 Sebeobětováním a dokazováním druhým, jak jsme dokonalí, úžasní a úspěšní, tak akorát nicotu a vyhořelou duši získáme. Takže si miláčkové a broučkové moji užívejte svou vnitřní blaženost a svobodu a přijměte, že opravdu důležití jste jenom Vy. Protože jakým světlem svítíte, už jenom tím pomáháte. A ani měsíc únor nám nic neulehčí. Užijte si krásný den a víkend. V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka 🙂 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667 ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po  skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.