Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Víkendové povídání, dne 21. a 22. února 2015.

Víkendové povídání, dne 21. a 22. února 2015.

Autor: v Sobota 21.02.2015 09:00:28 |

Krásný den a víkend přeji všem blízkým milovaným a hodným dušičkám 🙂 Máme sobotu, dne 21. února a půlnocí nám vstoupila ubývající Luna do ohnivého znamení Berana, kterému Mars a první znamení zvěrokruhu vládne 🙂 A já mám od rána výklady po skype a poté s foťákem, který mne manžílek daroval, půjdeme společně ven do přírody 🙂 Láska je úžasným objetím, když umíme lásku a boží dary přijímat ♥ V pátek se rovněž Mars s Venuší přesunul do ohnivého znamení Berana 🙂 Takže kolo života a osudu se opět roztáčí a mnohé bytosti si s ukončením partnerství, přátelství, zaměstnání a vyléčením duše nemocí zpracovali a uzavřeli minulost 🙂 Tolik moc se naše myšlení změnilo a tolik naše vědomí procitlo. Můžeme to nazvat, že jsme vystoupili z karmického kruhu ven 😀 Úspěšné zvládnutí úkolů s sebou přináší nabídku nových šancí, které jsou spojené s převzetím větší zodpovědnosti. Tím se připravujeme na začátek nového cyklu 🙂 Ale plno bytostí má ještě svůj čas, ano, jejich duše povídají, že ještě pro ně nedozrál čas… Marsovská energie potřebuje svůj rozlet, šanci a dosažení úspěchů, zatímco Venušina stránka potlačuje rozlet a požaduje klid a harmonii. Venuše je planetou lásky a harmonie a snaží se vyhnout problémovým situacím. Luna v Beranu působí na hlavu, na obličej (kromě nosu) na mozek a oči, ovlivňuje životní energii.

A tak jen zase opakuji, že život je nádherný, když víme, kdo Jsme a když víme, proč tady Jsme. Mějte se úžasně 🙂 Přeji vám nádherný čas pochopení, čas plný světla a lásky ♥  Děkuji, že jste a miluji vás ♥  V srdíčkovém objetí vaše astroložka a kartářka Jitka, moje poradna a věštírna se nachází v Hroznová ulice číslo 186/36 České Budějovice, telefon 775 097 667 a 777 602 325

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás