Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Víkendové povídání, dne 14. a 15. listopadu 2015.

Víkendové povídání, dne 14. a 15. listopadu 2015.

Autor: v Sobota 14.11.2015 09:39:37 |

Krásný sobotní den přeji Vám všem 🙂 Už od mala mi moje babička říkávala, že je slušné a etické pozdravit. Už od mala jsem doma slýchávala, jak se taťka s mamkou ráno hezky pozdravem vítají do nového dne. A tak ještě jednou přeji Vám dobré sobotní ráno, dne 14. listopadu 🙂 Čtrnáctka je karta Mírnost 🙂 A jak vidím, planeta energie Mars putuje znamením Vah a v erotice to docela jiskří. Mars je ve Vahách alchymií lásky, vášnivé přitažlivosti a dokáže působit na milostné románky. Venuše je ve Vahách naším zrcadlem a Černá luna, která se s Venuší objímá, je pak egem. Život je otevřený diskusi a navazování vztahů s osobou, která rozumí řeči naší duše. Merkur ve Štíru je planetou rychlých zpráv a poplašných informací 🙂 Proboha, proč vůbec mocenské strany mezi sebou válčí ? Když se bytosti potřebují volně a svobodně sem a tam procházet … Potřebujeme létat, kdy můžeme nahlédnout do podsvětí a zároveň vnímat vše, co se děje mezi nebem a zemí. A ze všeho nejvíce potřebujeme svobodu, lásku a mír pro celou rodinu. Merkur je milovník slovník hříček, her a je nosičem informací, je hnací sílou a pohybem myšlenek. Také je výpadkem paměti, kdy si potřebujeme na něco vzpomenout a a přestože máme slovíčko na jazyku, vzpomenout si nemůžeme 😀  A tak si tak říkám, že náš celý život je vlastně taková velká hra. Mějte nádherný sobotní den, celý víkend, milujte život a užívejte si 🙂 V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ A objednávat se mi můžete stále. Na telefonu 775 097 667 kde se Vám ozve velmi příjemný hlas mého syna Daniela, který Vám nabídne termín do mojí poradny. Na věštbu, výklad a poradenství půjdete ke mne. Syn mi pouze dělá asistenta. A teď Vám nabízím rychlé výklady po telefonu, nebo písemné poradenství pro Vaše konkrétní dotazy. 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu https://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.