Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Ve středu, dne 21. června 2017 začíná letní Slunovrat a Slunce a Merkur vstoupí do vodního znamení Raka. Začíná astronomické léto a čeká nás Svatojánská noc.

Ve středu, dne 21. června 2017 začíná letní Slunovrat a Slunce a Merkur vstoupí do vodního znamení Raka. Začíná astronomické léto a čeká nás Svatojánská noc.

Autor: v Sobota 03.06.2017 15:58:40 |

Ve středu, dne 21. června roku 2016 v 6 hodin a 26 minut letního času Slunce vstupuje do Raka a začíná letní Slunovrat a začátek astronomického léta :-) Letní Slunovrat vždy následuje po proběhlém úplňku a každé z dvanácti znamení zvěrokruhu má vliv na náš život. Se Sluncem v Raku budeme vděčný za onen pocit zakořeněného zázemí a za hřejivý rodinný krb v kruhu milovaných. S příchodem léta se potká Venuše s Měsícem v zemském znamení Býka. Venuše upevňuje lásku, soustředí se na blaho a pocit bezpečí, následně s přechodem luny v zemským Býkem působí tak, abychom se cítili dobře, a proto rodina bude na prvním místě. Opozice retrográdního Saturna z ohnivého Střelce na Slunce do vodního Raka a následně též na Merkura do vodního Raka otevře téma rodiny. Buď se něco ještě prohloubí, anebo také zkomplikuje a zpomalí u lidí, kteří svět a své minulé vzory myšlení a staré způsoby chování ignorují :-O Právě je to opozice retrográdního Saturna na Merkura do Raka, která otevírá téma rodiny. Na první letní den vejde Merkur do Raka a připojí se ke Slunci ve 12 hodin letního času. Je zcela přirozené, že se vtahy neobejdou bez lásky a sexuality, aby se mohly hlouběji rozvíjet. Ale v zásadě sklízíme to, co jsme zaseli :-D Rak je domov a voda jsou city, takže nám Mars, Slunce a Merkur ve vodním znamení Raka připraví citové rodinné situace, anebo také komplikované situace ve vztazích. Z hlediska karmy procházíme v každodenním životě tak obrovskou vlnou transformace, která nás přivádí k myšlence, aby jsme v našich kořenech opět našli vlastní identitu osobnosti a duševní vlast. Jen tak se můžeme vymanit ze stále opakujícího se kola životních lekcí, opakujících se zkoušek a jen tak můžeme ukončit opakující se kolo inkarnací.  Pak v předvečer z 23. na  24. června a na den Novoluní v Raku přichází Svatojánská noc, která je plná kouzel, čarování a magické magie lásky :-P V lásce a úctě astroložka, čarodějka a vědma Jitka :-P 775 097 667 :-P

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.