Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Ve středu, dne 17. dubna 2019 přechází Merkur do Berana a spojí se s Chironem. Jaké životní téma nám Merkur a Chiron nabídne ?

Ve středu, dne 17. dubna 2019 přechází Merkur do Berana a spojí se s Chironem. Jaké životní téma nám Merkur a Chiron nabídne ?

Autor: v Čtvrtek 11.04.2019 15:18:14 |

Krásný čtvrteční den 11. dubna roku 2019 přeji vám všem přátelé a příznivci povídání s hvězdami  Dnešní téma je planeta Merkur, která ve středu, dne 17. dubna přechází z Ryb do ohnivého a marsovského znamení  Berana Dneska jsem měla odlétat do zahraničí, ale vše je jinak a má cesta je odložena na pozdější termín. Proto v současném planetárním dění všem doporučuji, nechte věci plynout a snažte se zaměřit sami na sebe. Jupiter je od 10. dubna na 24 stupni Střelce retrográdní, čili citové bouře a emocionální nesoulad vás vrhají zpět do rozvášněného moře, aby jste se odvázali z pout a dokázali jít svou vlastní cestou, získali zpět pocity štěstí a byli tu konečně sami za sebe. Takže i vliv retrográdního Jupitera tohoto času ve znamení Střelce nás neustále přetváří, rozvíjí a vede nás k vlastní seberealizaci. Ovšem ne každý je ochoten si připustit, že něco starého končí a ze života odchází proto, aby se uvolnilo místo pro další vývoj duše. Pak dále povídání k Merkuru, kdy do středečního rána setrvá planeta Merkur v Rybách, poté  dne 17. dubna v 8 hodin letního času přejde do prvního znamení zvěrokruhu a do marsovského Berana. V Beranu Merkur setrvá do dne 6. května a poté se přesune do Býka. Vstupem Merkura do prvního znamení zvěrokruhu nám planeta bystrosti a pohotového uvažování utvoří konjunkci s Chironem v Beranu. V Beranu Merkur cvičí mozek a mozkové závity se rozjedou na plné otáčky  S Chironem v Beranu otevře Merkur dveře a nechá nás procítit, že duše má za úkol získávat zkušenosti. Merkur je symbolem orientace, komunikace a rozvoje intelektu, v Beranu pak zosobňuje a umocňuje akci a reakci, naše sebepřijetí a jak jsme na tom v souladu s protějškem, v mezilidských vztazích, jaký máme postoj k světu a společenskému dění. Beran, Býk a Blíženci jsou součástí tělesného kvadrantu. Merkur v Beranu reaguje na život a společně s Chironem v Beranu zobrazuje téma a oblast, v které rozšiřuje vědomí  Chiron v Beranu nám mnohokrát otevřel dveře bolestného vnímání světa, života, protějšku, kdy je duše uzavřená, bojí se a nechce se projevit  A protože je Chiron léčitelem, pomáhá nám čistit a léčit duši od starých zranění v partnerských a mezilidských vztazích. Zatímco Merkur je určitým způsobem myšlení, tříděním odpadu a analýzou myšlenek  V Beranu Chiron setrvá do dubna roku 2027  Krásné jarní dny miláčkové a uklízejme si ve svých životech, Saturn nás vede k moudrosti, ale také nás učí trpělivosti. Papa a nádherné svátky jara vám v lásce a úctě přeje astroložka a vědma Jitka Bártová 

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu, nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradnyA veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, Akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého vědění a poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na výklad tarotových karet, nebo na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy zobrazují ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás.