Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Ve středu, dne 10. dubna 2019 začne být Jupiter ve Střelci retrográdní a co nám planeta štěstí přinese.

Ve středu, dne 10. dubna 2019 začne být Jupiter ve Střelci retrográdní a co nám planeta štěstí přinese.

Autor: v Neděle 07.04.2019 08:29:02 |

Krásný den přeji vám všem  Dnešní téma směřuji na působení retrográdního Jupitera ve Střelci a co nám planeta štěstí přinese. Od středy, dne 10. dubna roku 2019 bude planeta Jupiter retrográdní a jeho energie bude až do srpna letošního roku pravým opakem té, která provázela pohyb Jupitera vpřed. Jupiter, stejně jako planeta Saturn, nám udělují životní lekci s tím rozdílem, že zatímco Saturn bere, tak Jupiter dává  V období retrográdního Jupitera můžeme mít pocit nehybnosti, nebo pocit, že nás v náhlých zvratech štěstí opouští …Protože Jupiter vládne životním zkušenostem, jež nás obohacují, vládne víře a pravdě, tak má i tento náhlý zvrat význam, protože jedině zkušenosti jsou tím, co nám život obohatí. Takže se můžeme potkat se situacemi, které budou mít své lepší stránky, nebo naopak stinné a špatné stránky, ale i stinné stránky o to více potřebujeme k procitnutí, abychom se sebou něco udělali  V tomto čase nehledejme, co nás čeká a kdo stojí za rohem, ale zaměřme se na sebe a snažme se ze sebe dostat to nejlepší, co nám sudičky daly do kolébky. V mytologii Jupiter symbolizuje krále bohů a světlo, které je konci tunelu. Dokáže nám dát víru a pod vlivem Jupitera se dokážeme rozvíjet a procházet zkouškami, které nás přetváří a transformují. Prosím, berte tyto zkušenosti tak, že právě teď všichni  na svých cestách dostáváme obrovské příležitosti, přestože budeme mít pocit, že stojíme a máme zácpu. Krásný a poklidný den vám v lásce a úctě přeje astroložka a vědma Jitka Bártová. Papa. 

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu, nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradnyA veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, Akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého vědění a poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na výklad tarotových karet, nebo na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy zobrazují ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás.