Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Ve čtvrtek, dne 9. června 2017 prochází luna ohnivým znamením Lva, v pátek přejde Mars do Býka a v neděli nás čeká červí úplněk s lunou v zemské Panně.

Ve čtvrtek, dne 9. června 2017 prochází luna ohnivým znamením Lva, v pátek přejde Mars do Býka a v neděli nás čeká červí úplněk s lunou v zemské Panně.

Autor: v Čtvrtek 09.03.2017 07:02:41 |

Krásné dobré ráno s hrníčkem voňavé kávy a pěkný čtvrteční den s blížícím se nedělním červím úplňkem přeji všem světluškám a všem příznivcům :-D  Březnový úplněk nazýváme červím proto, protože se probouzí půda, nebo li sluníčkem se ohřívá a začíná měknout zem a ze země ospale vylézají červíci a žížaly. A pro hladové ptáky a kosíky jsou pak žížaly denní potravou. Dorůstající luna prochází znamením Lva, který ovlivňuje srdce, aortu, krevní oběh a páteř. A Slunce, které je ve vodním znamení Ryb, působí na naše psychické výkyvy, na hledání vlastní identity, pravdy a na touhu v sebeprosazení se :-) A ještě, jak je luna těsně před úplňkem, vše na nás působí až trojnásobně více, než je obvyklé, jelikož přichází bod obratu a měli bychom investovat energii do pozitivních myšlenek, pozitivních změn v oblasti životního stylu a pracovat na sebelásce. Toto téma teď opustím a zaměřím se na planetu Mars, jelikož zítřejším dnem vstupuje Mars do zemského znamení Býka, který se nachází pod vládou planety Venuše. Jak se k nám blíží jaro, tak bude na síle nabírat naše energie a budeme mít tendence si v chaotickém běhu událostí utvořit určitý plán a a dát věcem řád. Skutečně se začneme více prosazovat., dáme energii hmotě, můžeme redukovat dlužné částky, příjmy a výdaje. Mars v zemském Býku vytvoří docela příjemný aspekt na dračí hlavu do zemské Panny. Takže miláčkové moji, tématem ve zdraví budou játra a plíce, pak také naše práce a jak píšu výše, dlužné částky, příjmy, výdaje a prostě materiální hodnoty a peníze :-D Dnešní luna ve Lvu přeje stříhání vlasů a změně účesu. Hezký den zlatíčka :-P V lásce a úctě astroložka a vědma Jitka ♥ 775 097 667 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun.