Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Ve čtvrtek, dne 8. listopadu roku 2018 přechází Jupiter na celé roční období do ohnivého znamení Střelce. Jaký vliv nám Jupiter přinese ? A co nám povídá Merkur v roce 2019 ?

Ve čtvrtek, dne 8. listopadu roku 2018 přechází Jupiter na celé roční období do ohnivého znamení Střelce. Jaký vliv nám Jupiter přinese ? A co nám povídá Merkur v roce 2019 ?

Autor: v Neděle 28.10.2018 13:33:06 |

Krásný podzimní den přátelé a příznivci povídání s hvězdami  Čtvrtečním dnem, 8. listopadu roku 2018 ve 13 hodin a 24 minut SEČ vstupuje po dvanácti letech planeta Jupiter do ohnivého znamení Střelce a setrvá tu do pondělí, dne 2. prosince roku 2019   Když se ohlédnu zpět, tak naposledy přecházel Jupiter do Střelce  dne 24. listopadu roku 2006 a opět další vstup zaznamenáváme po dvanácti letech, dne 8. listopadu roku 2018  Jupitera si můžeme představit jako planetu určenou k vnímání naší osobnosti.

Jupiter, jako bůh Zeus dopřává lidstvu cestu duchovního vývoje, rozšířeného vědomí, intuice a zároveň s planetárním vlivem zodpovědného Saturna v Kozorohu stanoví určitý řád, aby nám karma dávala smysl našeho bytí. Rovněž s planetárním vlivem Chirona můžeme projít léčivou transformací, čili znovuzrozením a dostat se na jinou úroveň bytí 

Jupiter náleží Střelcům  Venuše nám dala dar lásky, Merkur nás pojí s rozumem a Jupiter nám pomáhá s vyšším cílem a s duchovním vzestupem  Jupiter je povýšen v Rybách a doma je ve Střelci, což je znamení vyšších tužeb, pravdy, víry a ideálů.

V devátém domě v silném a příznivém harmonickém postavení (trigon) na karmickou energii do Lva a na Českou republiku má příznivý vliv pro cestování, duchovní směry, bádání a objevy, filozofické myšlení, může přinést zbožnost a zároveň snášenlivý postoj k církvím  Celkově nám může Jupiter přinášet dobrý vliv pro duševní a hmotnou prosperitu. Ve čtvrtek, dne 22. listopadu v 10 hodin SEČ vstupuje Slunce do Střelce.

Slunce se dostane do silné planetární konstelace (konjukce) s Jupiterem a vytvoří kvadraturu na Mars do Ryb. Důsledkem toho může mít vliv na naše zdraví, na nohy, na zástavy srdce, anebo na pomalý krevní oběh. Merkur bude ve Střelci retrográdní a s tímto postavením planet se budeme vyhýbat zadlužení, takže budeme pečlivě zvažovat finance při uzavírání smluv či půjček.

Slunce setrvá ve Střelci do 21. prosince, kdy přestoupí do zemského a kardinálního znamení Kozoroha a tak začne zimní Slunovrat. Mars v Rybách přinese více vláhy půdě, takže déšť a a čekají nás vichry. A záležitosti se budou točit kolem dopravy, dopravních sítí, motorů, letadel a techniky. Rok 2019 přináší vládnoucí planetu Merkur. Merkur nám nabídne mnoho možností a výhodných příležitostí, ale také případy, kde se zviditelní naše váhavost a nerozhodnost. Je vhodné pečlivé uzavírání smluv a takových závazků, které jsme schopni ve vší zodpovědnosti plnit, jinak nám Merkur může přinést ztráty, těžkosti dluhy, nebo potíže se zákony. Proto nerozhodujme se unáhleně, ale spoléhejme na takovou cestu, která nás vede k vnitřní blaženosti a k úspěchu. A glosa na závěr ?  Rok 2019 zviditelní téma našeho myšlení a poznání, zároveň učení a komunikace s druhými, realizaci nápadů. Mějte se moc hezky, papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka  

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého vědění a poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na výklad tarotových karet, nebo na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy zobrazují ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás.