Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Ve čtvrtek, dne 22. září 2016 v 16 hodin a 20 minut nám začíná podzim.

Ve čtvrtek, dne 22. září 2016 v 16 hodin a 20 minut nám začíná podzim.

Autor: v Čtvrtek 22.09.2016 05:23:15 |

Krásné čtvrteční dobré ráno přeji všem miláčkům a příznivcům hvězd :-D A dnešním odpolednem, v 16 hodin a 20 minut vstoupí Slunce do vzdušného znamení Vah a začne podzimní rovnodennost a začátek astronomického podzimu :-D Luna až do pátečního dopoledne prochází znamením Blíženců. Slunce a Jupiter ve Vahách, kterým sedmé znamení zvěrokruhu a partnerství pod vlivem Venuše vládne, přivádí mezilidské vztahy, partnery a lásky dohromady :-P Venušin čas s přestupem do mystického a sexuálního znamení Štíra přichází v pátek, dne 23. září, kdy v 17 hodin Venuše do Štíra nakráčí. Pod silným vlivem Venuše a Jupitera je nejskvělejší období k uzavření manželství. A jestli mezi vámi vzniklo a existuje silné pouto lásky, je a bude prospěšné si hnízdečko lásky chránit … A záleží už jen na vás miláčkové, jak budete o sebe s láskou a zájmem pečovat. Čas lásky si právě teď tvoříte jenom vy :-P Dneska odpoledne opouští Merkur v zemské Panně svou retrográdní pozici, ve které byl zastaven a věci se zase začínají dávat do pohybu :-DSpád událostí vám pomůže se rozhodnout, kterým směrem své kormidlo otočíte :-P A ještě taková maličkost … Každá bytost, takže každý z nás svou aktivitou a svým dílem přispívá k rozšíření obzorů druhé bytosti. Přišel čas dohod a Jupiter pod vládou Venuše přispívá vzájemné spolupráci :-PPřeji nám všem nádherný čas pochopení a uchopení kormidla, kterým si řídíme své životy. Pochopení, že ve společenství a skupině vždy jste a stále budete tady každý sám za sebe.  Užijte si v hojnosti podzimní rovnodennosti :-P V lásce a úctě astroložka a autorka článků Jitka :-)  775 097 667 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 1000 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.