Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Ve čtvrtek, dne 19. ledna roku 2017 přechází Slunce do znamení Vodnáře a vliv planety Uran na naše osudy.

Ve čtvrtek, dne 19. ledna roku 2017 přechází Slunce do znamení Vodnáře a vliv planety Uran na naše osudy.

Autor: v Čtvrtek 19.01.2017 06:36:46 |

Krásné dobré ráno a celý čtvrteční den přeji všem příznivcům :-) Dnešním pozdním večerem, ve 22 hodin a 26 minut vstupuje Slunce, které vládne identitě, do vzdušného znamení Vodnáře. A ve 23 hodin a 16 minut vrcholí lunární fáze poslední čtvrti Měsíce ve vodním znamení Štíra. Uran, což je planeta Vodnářů, se nachází v ohnivém a marsovském znamení Berana. Nejenom, že se poznáváme a rozvíjíme svůj talent, ale také v blokaci duševních pochodů narážíme na přežitky a staré struktury, které nás chtějí navracet zpět na samý začátek. Ale víte, co je na smyslu života tím nejkrásnějším ? Že jsme tady sami za sebe a naše činy a rozhodnutí mluví pouze za nás. Uran je planetou překvapení, je energií převratů a velkých, až ohromujících změn a proto jízda na tobogánu, extrémní situace a hektické období stále pokračuje. Svým jedinečným způsobem nám Uran umožňuje vracet se na místo činu, prozkoumat detaily nedotažených záležitostí a pak sundat okovy a jít dál. Prostě, co se nevyčistilo, nedořešilo a do konce nedotáhlo v loňském roce, se promítne v tomto roce. Naše pocity a emocionální výlevy přesně korespondují s planetární energií. Je dost pravděpodobné, že to, co nás fascinuje, co vidíme, prožíváme a vypouštíme do světa my, nemusí vidět a přijímat naše okolí. Čemu se druzí vysmívají, je pro nás velkou výzvou a námětem k poznání všech poloh života a lásky. A protože každý z nás je ve světě pozemském originál a každý má sympatie života, je důležité si uvědomit, že lidé polohy a odstíny života mění a nikdy je nemohou prožívat stejně, jako je prožíváte právě Vy. Mějte laskavý den. Přeje v lásce a úctě k vám astroložka a čarodějka Jitka ♥ 775 097 667 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti.