Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají V úterý, dne 25. července 2017 vstupuje Měsíc do zemské Panny a ve středu, dne 26. července přechází Merkur, řeckým jménem Hermes do zemské Panny.

V úterý, dne 25. července 2017 vstupuje Měsíc do zemské Panny a ve středu, dne 26. července přechází Merkur, řeckým jménem Hermes do zemské Panny.

Autor: v Pondělí 24.07.2017 18:48:47 |

Krásný a pohodový pondělní večer miláčkové  Od rána prší a dešťové kapky mi hektickém čase přinesly příjemné osvěžení  V úterý po obědě, přesněji řečeno ve 12 hodin a 34 minut vstupuje přibývající Měsíc do zemského znamení Panny. Měsíc v Panně působí na tlusté a tenké střevo, slinivku břišní, nervy a slezinu. A ve středu ve 2 hodiny v noci se přidá k Panně planeta Merkur. Merkur, řeckým jménem Hermes přinese pohyb, obchod, výměnu, zvídavost a probuzené myšlení. Takže švihácký Merkur, který je mistrem slova a písma, se předvede harmonickým trigonem k planetě Uran, který se zdržuje v ohnivém znamení Berana. Panna, jako zemské a šesté znamení zvěrokruhu má smysl pro určitý řád, vyžaduje preciznost, pořádek, zodpovědnost, čistotu a má cit pro detail. S Merkurem se můžeme zaobírat jak malichernými myšlenkami, novým systémem a tříděním starého a negativního odpadu. Merkur v nás podpoří probuzené vědomí, anebo přinese fyzickou plodnost a více práce. Merkur je nosičem myšlení a studnou ve výměně informací. Poté v neděli, dne 13. srpna se Merkur zastaví a přejde do “režimu” retrográdního a složitého. Toto přepínání z přímého směru do retrográdní stagnace nám ještě zobrazí naše slabosti. Merkur působí na nervovou soustavu a Merkurova hůl je symbolem lékařského stavu  Zemská Panna pak náleží do šestého znamení zvěrokruhu a šestého, tak zvaně padajícího domu. Šestý dům je úsekem života práce a symbolizuje naše zdravíčko, jak o sebe pečujeme, jaký máme vztah k naší duši a tělu. Nádherné léto plné vůně a hodně štěstíčka a radosti vám v lásce a úctě přeje vaše astroložka a vědma Jitka  

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu na čísle 777 602 325 nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.