Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají V úterý, dne 24. dubna 2018 vstupuje Venuše do Blíženců a povídání o zemském znamení Býka, kterému je Venuše planetárním vládcem.

V úterý, dne 24. dubna 2018 vstupuje Venuše do Blíženců a povídání o zemském znamení Býka, kterému je Venuše planetárním vládcem.

Autor: v Úterý 24.04.2018 07:20:24 |

Dnešním večerem, dne 24. dubna roku 2018 vstupuje planeta lásky, vztahů a umění do vzdušného znamení Blíženců  Krásné úterní dobré ráno a krásný jarní čas přeji vám všem přátelé a miláčkové hvězd, protože jsou to hvězdy v andělské říši, co nám svítí a pomáhají k sobě najít cestu   Slunce prochází zemským znamením Býka, což je fixní znamení, které působí na část těla, jako jsou ústa, hrdlo, krk a planetárním vládcem Býka je Venuše. Astrologie je nádherná filozofie, protože už v dávných dobách a minulých staletích byla bohatstvím, symbolizovala znamení, vztah k matce zemi, k mytologii a vztah ke hvězdám, které lidem mnoho karmicky osvětlují a ukazují na cestu. Astrologie a psychologie byla, je a zůstane potěšením a moudrým učením pro všechny, kdo pomoc hledají. Býka symbolizuje líný Minotauros, což je strážce labyrintu a Býk je synonymem tvořivé a léčivé síly. Umožňuje zvítězit nad primitivními a nízkými pudy, miluje život a obsahuje obrovskou touhu a sílu. Býk je také spojen s hromem, s bleskem a s Měsícem, který na noční obloze svítí lidem na cestu, takže rozsvěcuje světlo v temnotě. Odpovídá druhého domu ve zvěrokruhu a protilehlým a protikladným znamením je Štír a Štír vyjadřuje genitální a anální hodnoty, vyměšování a transformaci. Býk rovněž vstřebává a osvojuje. Venuše a její postavení ve znameních vyjadřuje způsob, jak bytost prožívá své city a lásku, představuje energii milování. Když je Venuše v Blížencích a Blížencům vládne planeta myšlení Merkur, pak city procházejí přes rozum, neboli jsou ovládány hlasem myšlenek . Projevuje se výmluvnost, nebo li komunikace s láskou a o lásce, touha milovat a být milován, v erotice pak spíše zvědavost. Venuše v Blížencích setrvá do 19. května a prověří naše city, touhy, jaké máme myšlenky a v jaké harmonii jsme s láskou, zároveň očistí a vytříbí naše přátelské vztahy. V očistě naší matičky země již plno duší odešlo a stále nás ještě bude plno duší opouštět a odcházet… Přeji vám nádherný den, mějte se mile přátelé a miláčkové hvězd. Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka  775 097 667  

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, nebo po telefonu na čísle 777 602 325 nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého vědění a poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na výklad tarotových karet, nebo na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy zobrazují ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 anebo 777 602 325 Kontakt Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás.