Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají V úterý, dne 13. června 2017 přechází ubývající luna do vzdušného znamení Vodnáře a vliv trpasličí planety Ceres na naše těla.

V úterý, dne 13. června 2017 přechází ubývající luna do vzdušného znamení Vodnáře a vliv trpasličí planety Ceres na naše těla.

Autor: v Pondělí 12.06.2017 18:41:48 |

Krásný pondělní a hlavně slunný podvečer přeji vám všem přátelé a příznivci hvězd  Otevřenými balkónovými dveřmi proniká štěkot našich tří psích dámiček  Výchovu pejsků jsem poněkud nezvládla a ty řičí, až okenní skleněné tabulky pomalu vypadávají Ale zase máme doma živo a veselo. Zítřejším úterním ránem, přesněji z pondělí na úterý, dne 13. června v 1:45 minut letního času přechází couvající luna do vzdušného znamení Vodnáře, jehož vládcem je planeta změn Uran. Vodnář je fixní vzdušné znamení a působí na lýtka, kotníky, křečové žíly a krevní oběh. Ceres je se Sluncem a Merkurem v Blížencích. Jen tak pro zajímavost píši, že původním znamením trpasličí planety Ceres je zemská Panna Pak ve společnosti Slunce a Merkura v postavení vzdušného znamení Blíženců podporuje změny komunikace, školství, vzdělávání, stravování, např. živé stravy RAW a celkově nás v procesu změn našeho myšlení transformuje na jemnější, ale daleko intenzívnější vyšší vibrace Zatím, co Neptun v Rybách v kvadratuře na Merkura do znamení Blíženců přináší chaos a zmatek v současném světovém a politickém dění, pak planetka Ceres je impulsem smrti, narození a obrody   Hezky se vyspěte do úterního rána a tepla a buďte optimističtí. Papa. V lásce a úctě astroložka a vědma Jitka   775 097 667

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.