Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají V sobotu, dne 28. ledna 2017 v 7 hodin ráno přechází aktivní planeta Mars do ohnivého znamení Berana.

V sobotu, dne 28. ledna 2017 v 7 hodin ráno přechází aktivní planeta Mars do ohnivého znamení Berana.

Autor: v Čtvrtek 26.01.2017 07:05:54 |

V sobotu, dne 28. ledna v sedm hodin ráno přechází planeta Mars z vodního znamení Ryb do ohnivého znamení Berana. Krásný zimní čas přeji všem přátelům a všem milým příznivcům :-) A co se bude dít na nebeské klenbě ? Mars, který Beranům vládne je ve znamení Berana doma a tak se samozřejmě ve svém ohnivém domově cítí co nejlépe. Vlivem charakterových vlastností planety Mars se hlavně Beranům, ale i dalším aktérům do života vnáší probouzející se síla, pohonný motor a touha se v profi  záležitostech pořádně rozhýbat. Prostě budete chtít uvést věci nejenom na pravou míru, ale také je rozpumpovat a konečně dát pohybu. Je to výzva pro všechny, kteří chtějí začít cvičit, pečovat o sebe a věnovat se sportovní aktivitě. Nezájem, lenost a neochota poleví a pomine a začnou se objevovat výsledky. Budou vám přicházet nové nabídky … Také právě teď doslova kulminují chřipky a virová onemocnění, takže se miláčkové hlídejte. Je vhodné se rozmazlovat víc, něž běžně děláte. Opravdu je daleko více potřeba se zaměřit na sebe sama, vždyť Mars náleží prvnímu znamení zvěrokruhu Berana a prvnímu astrologického domu, který je obrazem vaší duše a osobnosti. Dávejte energii sami sobě a čerpejte novou sílu v přírodě. Až budete natolik silní, že budete mít potřebu se podělit a pomoci druhým, klidně v rámci možností pomáhejte. Ovšem co je důležité pro vás, nemusí být důležité pro druhé. Dne 3. února vstoupí Venuše do marsovského znamení Berana a v ohnivém znamení setrvá až do 3. dubna. Zatím co Mars je planetou síly a vůle a kráčí si odhodlaně za svým cílem, Venuše požaduje něhu, krásu, estetiku a hlavně věčně hořící milostný oheň v domácím krbu a tím vlastně bojovnou sílu Marse utlumuje a zpomaluje. Proto ve skutečnosti může být obtížné si udržet trvalý vztah s někým, do koho jste se zamilovali. Charakter planety Mars je horký, bojovný a prudký, charakter povahy Venuše je něžný s touhou rodinného domácího krbu. Ovšem co ohněm rychle vzplane, může být uhašeno a pak popelem lehne. Tady záleží, co jsou lidé ochotni pro svou lásku udělat, aby nezůstali opuštěni. S láskou a úctou astroložka a čarodějka Jitka ♥ 775 097 667 ♥

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 až 60 minut stojí 600 korun.