Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají V pondělí, dne 23. září 2019 ve 9:50 letního času začíná podzimní rovnodennost.

V pondělí, dne 23. září 2019 ve 9:50 letního času začíná podzimní rovnodennost.

Autor: v Sobota 21.09.2019 11:02:50 |

Krásnou podzimní rovnodennost přeji vám všem přátelé, klienti a miláčkové hvězd  V pondělí, dne 23. září roku 2019 v 9:50 letního času vstupuje Slunce do kardinálního znamení Vah a tak začíná podzimní rovnodennost a astronomický podzim  Slunce na nebeské klenbě prochází podzimním bodem a léto tak přechází k podzimu. Váhy jsou sedmým znamením zvěrokruhu, jsou ovládány Venuší, a jak přechází Slunce do Vah, symbolizují rovnost dne, odtud se nese název rovnodennost. Váhy jsou intuitivní a jejich zaměřením je partnerství. Při Slunci postaveném na nultém stupni Vah projdeme změnou našeho já ve vztahu k partnerství a ve vztahu ke společnosti. Jestli jste narozeni ve slunečním znamení Vah, anebo máte v nativním horoskopu AC ve Vahách, vaše vztahy projdou aktivní proměnou vědomí AC a Váhy jsou odrazem minulosti ve spojení s přítomností, jsou životní paletou diplomacie, představivosti, příležitostí a boží milosti. Symbolizují umění a smysl pro krásno.

První den podzimu je zabarvený Sluncem na nultém stupni Vah, v konjunkci s planetou Mars na 23 stupni v zemské Panně, představuje nám barevnou škálu harmonie, práce na duševní vyrovnanosti s uvědoměním si životních priorit. Souběžně se prolínají organizační energie nebo technické nedostatky, přírodní živle a zemětřesení. Otevírá se téma konání dobra, na kterém lidstvo potřebuje zapracovat. Merkur je jako okřídlený posel bohů a informátor v konjunkci s Venuší ve Vahách.

Retrográdní Pluto je v kardinálním znamení Kozoroha v konjunkci se Saturnem a je odrazem Raka. Informuje o evoluci lidstva. Majetky, pozemky, domov a rodové kořeny citového bezpečí hledejme v lásce v našich srdcích. O energii Pluta je pojednáno jako o temné ďábelské energii, o energii pekla, což je závislost a zároveň otrava lidstva, která se potřebuje přetransformovat do světla a být vyňata z hlubiny duše na povrch. Přijímejme Pluta jako boha mrtvých, který nás prostřednictvím transformace vyvádí z hlubiny temna tunelem ven na světlo. Můžeme si představit most, přes který kráčíme a překračujeme hranice minulosti do čisté formy budoucnosti. Retrográdní Pluto je v konjunkci se Saturnem v zemském znamení Kozoroha a ukazuje stav transformace a stav evolučního záměru. Transformujeme se do nové formy Bytí. Jinak nelze pokračovat dále.

Pak dobu, čili čas prožívání transformace si určujeme sami. Což je symbolika karmy a následně dharmy. Ani nemůžeme vypadat stejně, protože každý z nás je originál. Jestli cítíme potřebu, aby se věci konečně pohnuli dopředu, musíme nejdříve propustit a uvolnit svou minulost a přejít most. Rodina, společnost a přátelé znamenají hodně, buďme otevření, komunikujme a užívejme si pastelového podzimu. Léto je za námi a podzim přináší nostalgii, oheň v ve vyhřátých kamnech, plánujeme budoucnost, lásku a práci. Zlo je slabým místem naší minulosti a minulých životů, které jsou vháněni a háčkováni do našeho vědomí. Proto si myslím, že lidstvo potřebuje změnit postoj a pohled na život a zlé proměnit na energii krásna a dobra. Přijímejme vyrovnání a harmonii do svého žití. Osvěta je hnacím motorem a stále nás naším životem prochází  Podzimní rovnodennost se vstupem Slunce do Vah je transformačním počinkem evoluce  Krásný čas s vůni podzimního počasí vám v lásce a úctě přeje astroložka Jitka Bártová  Papa 

Můžete se stále objednávat na telefonním čísle 775 097 667 do mojí astrologické poradny a věštírny. Vaše objednávky s vámi vyřizuje můj asistent, který vám nabídne termín a objedná vás ke mně do poradny. Více informací a adresu poradny najdete v odkazu Kontakt ceny o službách najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Také písemná poradna pro vaše rychlé a krátké dotazy je připravená a  otevřená a více informací  je vysvětleno v odkazu Vaše dotazy do poradny. Děkuji za vaší důvěru.