Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají V pátek, dne 3 února roku 2017 nám přechází Venuše do ohnivého Berana a Merkur se odpojil od Pluta.

V pátek, dne 3 února roku 2017 nám přechází Venuše do ohnivého Berana a Merkur se odpojil od Pluta.

Autor: v Pátek 03.02.2017 05:43:11 |

Krásný den přeji Vám všem přátelé :-) Merkur se v zemském znamení Kozoroha odpoutal od Pluta, Měsíc přešel do Býka a Venuše vstoupí do ohnivého Berana :-P A protože Beranům vládne planeta Mars, Venuše miláčka svádí, okouzluje a v sexuální hře na Boha proměňuje :-D Jen manželský slib a navázání trvalého vztahu může být poněkud obtížné. Prostě a jasně, co rychle v milostné touze a vášni vzplane, tak zase vyhasne. Ovšem zvraty a cesty osudu jsou někdy nevyzpytatelné a nakonec může být vše jinak ;-) Merkur se konečně odpojil od Pluta. Tam, kam jsme dávali hloubku myšlenek nás Pluto přesvědčil, že všechno nakonec může mít jinou tvář. Komu jsme ve své důvěřivosti dali své srdce na dlani, tak jsme se přesvědčili, jak se zlato rychle ve studený kámen mění. Zatím, co Merkur zachází jako posel informací ve své zvědavosti až příliš moc daleko a má nutkání vše prozkoumat, Pluto je ďábelskou hmotou tajemství a dokáže zvědavce pěkně obelstít :-D Čím více jste se měli na pozoru a očekávali odpovědi na otázky, tím více jste se setkali, že vaše myšlenky a slova byla druhou stranou použita proti vám ;-) No, prostě si planety na nebeské klenbě s námi náležitě hrají a baví. A páteční třetí hodinou ranní vešel přibývající Měsíc do zemského Býka. V Býku je kolísavý a emocionální Měsíc nejvyrovnanější a přináší nám potřebu rodinného hnízda, dobrého jídla, dokonalého vzhledu a materiálního zajištění. Ovšem, jestli máte, anebo nemáte na růžičkách ustláno, je už jenom odměna vaší duše. A tak otřepu jedno úsloví, jak si kdo ustele, tak si také lehne. Pro ochranu před energetickými upíry si zavřete na chvilku oči a nechte se obklopit vesmírnou láskou. Vizualizujte si anděly božího světla a požádejte je o utvoření ochranného obalu lásky, bezpečí, léčení a nejvyšší ochrany. Můžete si jako ochranný obal rovněž v kruhu vizualizovat velké bílé hořící svíce, které jsou kolem vás a vy stojíte uprostřed kruhu. Měli byste cítit teplo, lásku, harmonii a takový zvláštní a krásný klid na těle a na duši :-) A to je z dnešního povídání vše. Krásný den vám v lásce a úctě přeje astroložka a čarodějka Jitka ♥ 775 097 667 ♥

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 až 60 minut stojí 600 korun.