Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají V pátek, dne 28. dubna roku 2017 vstupuje Venuše do Berana a páteční náhled, co píšou hvězdy na nebeské klenbě.

V pátek, dne 28. dubna roku 2017 vstupuje Venuše do Berana a páteční náhled, co píšou hvězdy na nebeské klenbě.

Autor: v Pátek 28.04.2017 07:09:35 |

Krásné páteční dobré ráno, dne 28. dubna přeji všem milým příznivcům, čtenářům a všem miláčkům a děkuji za vaší přízeň :-P Dnešní třetí hodinou odpolední přechází planeta vztahů Venuše do ohnivého znamení Berana, kterému Mars vládne. V Beranu Venuše setrvá až do úterý, dne 6. června a poté přejde do zemského Býka :-D Takže na nedělní Valpružinu noc, o které vám ještě napíšu článek, nás s křehkou Venuší v marsovském znamení Berana čeká vášnivá jízda odpovídající našemu cíli :-D Pátečním ránem vešla luna do vzdušného znamení Blíženců a venku je pod sněhovou přikrývkou bílo a stále padá snížek. Blíženci ovládají ramena, paže, ruce, prsty, plíce, brzlík a horní žebra, jsou labilním vzdušným znamením a panující planetou je Merkur. Takže s lunou v Blížencích bude pro nás důležitá komunikace, ale také nás lehce zaskočí neklid, nervozita a chuť na spánek. A ještě je Merkur v Beranu retrográdní, takže nám přináší zpomalení situací, cestovní zpoždění a poruchy techniky, na silnicích kalamity. Síla retrográdního Merkura během těchto dnů nám zase přispívá k dokončení stávajících, čili existujících věcí :-D Když porozumíme našim planetám a esenci těchto energií, snáze pak porozumíme věcem a směru života, kterým právě procházíme :-D Chladné počasí je pouze na krátkou dobu přechodné a bytostně cítím příchod tepla a sluníčka. Více si začínáme všímat vesmíru, který je pro nás jedním velkým tajemstvím :-P Užijte si krásný den :-P Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka :-P 775 097 667

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.