Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají V pátek, dne 26. ledna 2018 vstupuje Mars do Střelce a co dále nám povídají hvězdy na nebeské klenbě.

V pátek, dne 26. ledna 2018 vstupuje Mars do Střelce a co dále nám povídají hvězdy na nebeské klenbě.

Autor: v Úterý 23.01.2018 09:16:17 |

Krásný zimní den přátelé a příznivci hvězd  Vítám vás v dnešním povídání o planetě Mars, která již tento pátek, dne 26. ledna roku 2018 přestupuje do ohnivého znamení Střelce a bude zde působit do 17. března. Až do objevení Pluta v roce 1930 byl Mars považován za vládce Berana a Štíra, dnes je již přijímán jako planetární vládce ohnivého znamení Berana. Takže Mars je domicilní v Beranu, zničený je ve Vahách. Povýšený je v Kozorohu a v pádu je v Raku. Beran je denním domovem planety Mars, zatím co Štír je nočním znamením planety Mars  Jeho řecké jméno je Áres, protože Mars byl bůh války. Přináší nám aktivitu, činnost, akci a bojovnost, netrpělivost, neboli silnou touhu k dosažení cíle. Kruh, který je ve znaku planety Mars znázorňuje planetární symbol a šíp zobrazuje bojovnost. V ohnivém znamení Střelce proniká do záhad tajemna a výzkumů, podniká cesty, protože má dobrodružné sklony, docela riskuje v přesvědčování o své pravdě, nezávislosti a ideologii. V pátek ve večerním čase a v sobotu pak vynikne Mars ve Střelci silnou opozicí na Lunu do Blíženců a lidské bytosti mohou jak vědomě, či nevědomě promítnout svou agresivní komunikaci vůči ostatním. V pozitivním slova smyslu nám Mars rozvíjí vlastní zdroj informací a ukazuje cestu, jenom na nás záleží, kterým směrem se budeme chtít vydat. Apeluji na lásku a klid naší duše. Zdraví může být symbolizováno menšími, anebo většími nehodami, záněty a popáleninami. Merkur v zemském Kozorohu, což je planeta pohybu myšlenek vytváří aspekt kvadratury na planetu Uran do marsovského znamení Berana. S ohledem, že Uran jako planeta revoluce boří vše zastaralé, shnilé a nefunkční, dozráváme k poznání nového začátku. Naše vědomí se stále přetransformuje do světla, neboli do vyšších vibrací. Aby nás vše přes lásku vedlo k hlubšímu poznání, respektujme se miláčkové a s úctou a pokorou sledujme běh událostí a vývoj na naší matičce zemi. S vlastním vyslyšením čisté lásky se životy přetransformují do takových vibrací a roků, na co je každý z nás připraven. Bez zrání není sklizeň. Přeji vám všem nádherné dny a kouzlo zimní přírody. Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka  775 097 667 telefon. 

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, nebo po telefonu na čísle 777 602 325 nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého vědění a poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na výklad tarotových karet, nebo na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy zobrazují ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 anebo 777 602 325 Kontakt Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás.