Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají V neděli, dne 11. února 2018 pět minut po půlnoci vstupuje planeta lásky Venuše do vodního znamení Ryb.

V neděli, dne 11. února 2018 pět minut po půlnoci vstupuje planeta lásky Venuše do vodního znamení Ryb.

Autor: v Sobota 10.02.2018 10:36:59 |

Krásný den miláčkové a příznivci povídání s hvězdami, vítám vás u dnešního článku, který pojednává o jedné z nejkrásnějších planet sluneční soustavy o Venuši, která nám ze soboty na neděli, dne 11. února pět minut po půlnoci vchází do vodního a okultního znamení Ryb. Tato zázračná planeta přináší příliv zduchovnění lásky  Venuše vstoupí do podvědomí lidstva a člověk může mít pocity rozplynutí se v romantické vibrační úrovni, naladění v lásce s pomáháním druhým, zachraňováním, nebo také sebeobětováním. Následný den po Novoluní ve Vodnáři, dne 16. února vstoupí Luna do Ryb a snoubí se zde s Venuší v Rybách. Spoustě bytostem přinese vědomé probuzení v transformační úrovni lásky, kdy srdeční hvězdičkou prožijeme své poslání. Můžeme intuitivně vnímat myšlenky a pocity, které přes srdeční hvězdičku přicházejí. Půjde zde o nacházení rovnováhy, kdy budeme bytostně přijímat duchovní potravu, co nám chybí. Naše informační pole prochází úžasnou a obrovskou proměnou, jsme naladěni na jiné frekvence. Zároveň se také děje, že měníme stávající potravu za jiné druhy jídla, které nám více vyhovují. Veškeré tyto změny můžeme zaznamenávat přes únavu. Ryby jsou dvanáctým a završujícím znamením zvěrokruhu a zaujímají všechny aspekty, které jsou založené na bázi proměny, pomáhání druhým, ukazováním cesty světla a lásky, ale také uvědomění prostituce, což znamená přílišné obětování se v činnostech, které vás vedou k destrukci, vyčerpanosti, až smrti. V neděli, dne 18. února vstupuje Slunce do Ryb, které jsou spojené s vodou, s psychikou a dolními končetinami lidského těla. Je důležité si uvědomit opomíjení lásky sama k sobě. Proměna se děje na úrovni nacházení milostiplné cesty sami k sobě, bytostní přijmutí lásky, milovaní těla, duše, ega. Venuše upozorňuje na obtížné prožívání a přežívání destruktivních vztahů v tom případě, když sami sebe nepřijímáte, když nemilujete své tělo, duši, ego a pak snášíte každodenní úděl v neharmonickém aspektu s druhými. Planeta Mars je ve Střelci, který symbolizuje princip mužské energie, ve Střelci zobrazuje duchovní proměnu, akci, činnost, navigaci a impulzivní myšlenku … Pak Mars v kvadratuře na Neptuna do vodního znamení Ryb hovoří o životních zkouškách, přes které se přenášíme, neboli v pozitivním slova smyslu o zušlechtění vědomí lidstva  Plynou nám velice důležité pozitivní vibrace v napojení se na láskyplné vizualizace, například vizualizace na srdíčko, něhu, domov, rodinu, lásku, souznění a porozumění. Jedině tak můžete potkávat bytosti, které jsou naladěni na stejné světelné vibrační vlně, jako jste vy. Přeji vám miláčkové nádherné dny a mějte se moc hezky. Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka  775 097 667.   

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, nebo po telefonu na čísle 777 602 325 nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého vědění a poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na výklad tarotových karet, nebo na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy zobrazují ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 anebo 777 602 325 Kontakt Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás.