Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Úterní povídání s hvězdami, dne 11. července roku 2017.

Úterní povídání s hvězdami, dne 11. července roku 2017.

Autor: v Úterý 11.07.2017 05:33:50 |

Krásné a deštivé úterní dobré ráno přeji vám všem  Po celý dnešní den prochází luna vzdušným znamením Vodnáře  A protože Vodnář působí na lýtka, kotníky, paty, krevní oběh a křečové žíly, můžeme si masírovat lýtka, sprchovat je střídavě teplou a studenou vodou a při odpočinku nohy položit do zvýšené polohy  Je krásné horké léto a přesto nám připomenutí vykuřovadla pro čištění negativních energií nikdy neuškodí. Takže vezmeme jeden díl kadidla, půl dílu santalového dřeva, čtvrt dílu myrhy, čtvrt dílu okvětních plátků bílé růže a malou špetku máku. Saturn je symbolem cesty. Přestože nám tato planeta řádu klade do cesty různé překážky, anebo nás jen na cestě zdržuje, děje se nám tak proto, abychom změnili náš životní styl a nastavili si jiná pravidla. Takže nás retrográdní Saturn vrací zpět na místo a jeho zpětná vazba je opakem té, jako když jde v přímém směru vpřed. Ovšem Saturn je planetou zkoumání, zkoušek, překážek, učení a udílení lekcí. Ale já vždy svým klientům říkám, že je Saturn úžasná planetka, protože nám zobrazuje přesně takové téma, které potřebujeme buď změnit, anebo zcela opustit. Pohybuje li se planeta retrográdně, čili stojí na místě, způsobuje například letargii, uvíznutí v situacích, neboli naše životní pokroky jsou pomalé, rozvážné, snažíme se vzniklým překážkám uhýbat a nic nejde uspěchat  Můžeme popřemýšlet, jestli jsme všechno udělali správně  Všechno je jen na nás. A náš den bude přesně takový, jaký jsi ho uděláme  To, co světu vystavujete je jen kousíček toho, kým tady ve skutečnosti jste. Mějte nádherné dobré ráno, úžasný den a optimistickou náladu. Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka. Telefon 775 097 667. 

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu na čísle 777 602 325 nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.