Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Úterní povídání, dne 6. ledna 2015 a svátek tří králů :-)

Úterní povídání, dne 6. ledna 2015 a svátek tří králů :-)

Autor: v Úterý 06.01.2015 09:10:31 |

Krásný úterní den přeji všem milovaným a blízkým příznivcům povídání s hvězdami a všem spřízněným bytůstkám 🙂 A sněží a sněží, aspoň pro mne je zima v závoji sněhových vloček velice romantická ♥ Dneska budu vytvářet pro jednu z mých milovaných dušiček horoskop, který poputuje na Moravu ♥ Od zítřka už věštím ve svojí andělsky krásné a magicky kouzelné věštírně a na všechny bytůstky se moc těším. A všem vám v lásce a se světlem v duši děkuji za přízeň a miluji vás 🙂 Dneska nám  po poledni přejde ubývající Luna do ohnivého znamení Lva, kterému Slunce vládne. Právě teď nám prochází retrográdní Jupiter Lvem a Slunce zemským Kozorohem 🙂 Jupiter vysílá opozici na Mars do Vodnáře a Slunce vysílá kvadraturu na Uran do Berana. Planetární energie ukazují na obměňování přátel a na vztahy s kamarády, které očistou procházejí. Věci se nám stále vyvíjejí velice rychle 🙂 Jestli chcete podnikat, zvládnete podnikání snadněji. A lunární energie ve Lvu nás zaujmou hudbou, divadlem nebo nějakým pěkným filmem 🙂 Mars je ve Vodnáři zaměřený na společnost, na přátele a stále hledá nějaké nové nápady. A Lev a retrográdní Jupiter se zaměřuje na city a také více sám na sebe. Mars ve Vodnáři, kterému zase Uran vládne, touží zrušit nefunkční struktury a obnovit ve svobodě společnost, někdy však může reagovat nečekaně… Retrográdní Jupiter ve Lvu má zase potíže s lidskými city a srdečními záležitostmi 🙂 Ale vždy nám dá život nádherný podnět, abychom našli cestičku pro správnou věc ♥ Mějte úžasný, po úplňkový den ♥ S láskou, s úctou, světlem a s Anděly. Vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 

Tak jako každým rokem, tak i v letošním roce v úterý, dne 6. ledna 2015 začíná masopustní období a svátek, ve kterém opěvujeme příchod sv. tří králů, nesoucí jména Kašpar, Melichar a Baltazar. V katolických zemích se o svátku Zjevení Páně (dne 6. ledna) píše posvěcenou křídou na dveře domů a chlévů zkratka K† M† B† jako formule požehnání a vykládá se jako iniciály tří králů. Christus mansionem benedicat – Kristus, ať obydlí žehná po celý rok a proto se za třetí křížek píše i letopočet. Tři křížky symbolizují nejsvětější trojici, tj. Otce, Syna a Ducha Svatého.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v Ceník a nabídka mých služeb pro vás