Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Úplňková fáze ještě dobíhá a v pátek, dne 19. srpna 2016 cestuje Měsíc vodním znamením Ryb.

Úplňková fáze ještě dobíhá a v pátek, dne 19. srpna 2016 cestuje Měsíc vodním znamením Ryb.

Autor: v Pátek 19.08.2016 09:15:45 |

Krásný páteční den přeji všem milovníkům hvězd :-) Takže koukám, že se venku zatáhla obloha a docela se ochladilo, ale mě je příjemně, protože na výlet je počasí jako stvořené :-)  Slunce stále prochází ohnivým Lvem a Luna se teď nachází ve vodních Rybách :-P A Mars se škorpí se Saturnem v ohnivém Střelci :-D  Prostě jízda jak se patří, jen mám zvláštní pocit, že jedincům stále něco uniká. Slýchávám, že nepíšu příspěvky do webových stránek …  Do webových stránek dávám zásadní články a na sociální síť, kam se může každý přihlásit, píšu denní povídání. S ohledem k tomu, že jsem duše svobodně myslící a konající vše dle svých potřeb, nejsem absolutně nikomu zavázaná a povinná do mých vlastních stránek psát :-D A když někdo řekne, že nechce být uživatelem sociální sítě, je to naprosto v pořádku, ovšem pak taky dušičce uniká fakt, že to není můj problém, že chce denně číst moje nové články na webu. Stále lidem něco uniká .., Jsme a budeme tady ve světě světském sami za sebe a není smyslem žití se zavděčit všem. život je jenom o nás a naší cestě. A svůj odpočinek si určujeme sami. Vždyť ten náš život je pouhá hra, anebo zábava a náš přístup života nespočívá v určování pravidel druhým lidem … Ale měli bychom se snažit si udržovat životní optimismus a být jako světlo ve tmě, které svítí na cestu a tím jak divadelní scénu osvětluje,  přitahuje mraky dušiček, které se také rozsvítí. Život není povinnost, život je hra a my jsme v daných okamžicích účastníci (herci) v příběhu, který nám byl ve scénáři napsán, či jsme jen pouhou iluzí na divadelní scéně :-P  Raději budu prožívat svůj sen, který chci dokončit a proměnit ve skutečnost, než plnit očekávání druhých lidí, kteří s remcáním jen líně přihlížejí, ale prakticky sami nic nekonají. Po úplňku máme Měsíc v Rybách. Neptunovská část našeho já nás vede k zamyšlení a potřebujeme se do svých snů a přání ještě více v odlehlém místě pohroužit :-P To jsou naše přirozené pudy s hledáním pravdy a vyššího smyslu života. Tak si v lásce a v pohroužení prožijte svůj den, plňte si své touhy a sny, cestujte a milujte. Třeba si také najdete svůj ideál a smysl života, když se dotknete svých hvězd. Mějte se báječně lásky moje. V lásce a úctě astroložka a autorka článků Jitka ♥ 775 097 667 ♥

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám ? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu, od měsíce září pak bude cena 700 korun. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 1000 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.