Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Ubývající luna vstoupila do zemského znamení Býka a úterní povídání s hvězdami, dne 20. června 2017.

Ubývající luna vstoupila do zemského znamení Býka a úterní povídání s hvězdami, dne 20. června 2017.

Autor: v Úterý 20.06.2017 05:23:08 |

 Krásné probuzení do úterního dobrého rána, dne 20. června přeji všem přátelům a příznivcům hvězd  Půlnocí z pondělí na úterý přešla ubývající luna do zemského znamení Býka a Býku vládne planeta lásky Venuše. Takže máme Venuši a lunu v Býku. Zatímco tu Venuše vládne estetickému cítění, hmotnému zajištění, historickým předmětům a touze po hnízdečku lásky, luna vládne našim chuťovým a mlsným pohárkům  Býk, jako zemské znamení v první řadě působí na krk, hrtan, krční mandle, uši, zuby a sanice. Ale s Venuší a s Měsícem v Býku planetární konstelace pojednávají o hodnotách a jistotách, které získáváme z vlastních zdrojů a umění zacházet s hmotou. Já vím, že plno z nás si řekne, z čeho má brát, když mu stát nic nedá  Ale my všichni procházíme transformačním časem, získáváme zkušenosti a čím dál více si uvědomujeme hodnoty, čerpáme ze zdroje matičky země, vidíme se a slyšíme se, proč jsme v této době inkarnací, čili proč jsme tu opět vtěleni  A v přeměně osobnosti si vytváříme důvěru sami v sebe, abychom se stali nezávislí. V horoskopu, který obsahuje dvanáct znamení zvěrokruhu, se rovněž nachází dvanáct astrologických domů. A každý z dvanácti domů na duševní, duchovní, tělesné a hmotné materiální úrovni zobrazuje jednak genetickou výbavu a určité životní téma, které tady každý jedinec prožívá. Karma nejenom zobrazuje naší minulost, ale karma také ukazuje cestu, kterou se má naše duše ubírat  Pak je naše duše motivována hledáním zcela jiných hodnot a nových zdrojů v té životní oblasti, neboli v daném karmickém domě, ve kterém má svůj silný potenciál k rozvíjení další etapy života. V dnešní době se stále propírá pojem karma a názor, čím je vlastně karma tak zvláštní a čím si zasloužila, že se o ní stále mluví  Karma je jednou z možností dalšího vývoje života. Zítra máme letní slunovrat a o novoluní v sobotu, dne 24. června Svatojánskou noc  Novoluní, které bude probíhat v Raku je důležité pro Raky. Svatojánská noc je plná kouzel, čárů, lásky a milování, Svatojánská noc nás vybízí k čarování, protože za letní horké noci hledáme štěstí v podobě zlatého semínka a listů kapradí a čarujeme na peníze, lásku, hojnost a bohatství. Dneska už říkám, že nejdůležitější je zdraví. A když ujíždíme na příjemné láskyplné vibrační vlně, nehádáme se, nebojujeme a nekřičíme, tak jsme vlastně šťastní. Ono se totiž to zlaté semínko štěstí, hojnosti a lásky ukrývá v každém láskyplném srdci. Je to zlaté semínko nesmrtelnosti, protože láska žije navěky. Papa a užijte si dnešní letní den. V lásce a úctě vaše astroložka a vědma Jitka  Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu na čísle 777 602 325 nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.