Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Středečním večerem vstupuje Měsíc do znamení Ryb.

Středečním večerem vstupuje Měsíc do znamení Ryb.

Autor: v Středa 16.12.2015 08:49:19 |

Krásný středeční den přeji Vám všem :-P Dneska máme středu, dne 16. prosince 2015 :-) Slunce pomalu dobíhá svou pouť ohnivým znamením Střelce. Večerním časem vstoupí přibývající Měsíc do vodního znamení Ryb :-) A my s úžasem a možná i s překvapením najednou zjišťujeme a přijímáme, jak důležitá jsou pro nás poselství. Pochopitelně se setkáváme s protikladnými názory, s Merkurem v Kozorohu se nám pohybují myšlenkové procesy. Jako včely v labyrintu všeho dění létáme od jedné činnosti ke druhé … Hledáme odpovědi, vymýšlíme si nové věci, nabíráme si zcela zbytečně nové povinnosti … Uran v ohnivém znamení Berana, v opozici na Mars do vzdušného znamení Vah a v kvadratuře na Pluta do zemského znamení Kozoroha dává podnět k doslova šíleným podobám. Přemýšlíme o reinkarnaci, přemýšlíme o světě, ve kterém se snaží magoři a všechny možné náboženské směry vládnout. Pluto je planetou obcesí, je planetou, která nás nutí sestoupit do podsvětí a zároveň nás nutí si uvědomit, že beze strachu zase není naděje a beze naděje zase není strachu :-D Svíce nebude hořet a svítit, dokud  správně zvolenou svíci nezapálíme a světlo nezažehneme. Velmi málo může pro nás znamenat velmi mnoho. V lásce a úctě Vám přeji nádherný dnešní den a každou vteřinu Vašeho života :-P Vaše astroložka a kartářka Jitka :-P 775 097 667.    

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667 ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po  skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu https://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.