Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Středečním večerem, dne 19. dubna roku 2017 vstupuje Slunce do zemského Býka a povídání s hvězdami, co píšou na nebeské klenbě.

Středečním večerem, dne 19. dubna roku 2017 vstupuje Slunce do zemského Býka a povídání s hvězdami, co píšou na nebeské klenbě.

Autor: v Úterý 18.04.2017 17:21:06 |

Ve středu, dne 19. dubna roku 2017 ve 23 hodin a 27 minut letního času vstupuje Slunce do zemského znamení Býka a všem Býkům přeji krásné a milé narozeniny  A zároveň všechny příznivce vítám u povídání s předpovědí, co ukazují hvězdy na nebeské klenbě  Slunce je s retrográdním Merkurem v Býku a Venuše, která Býkům vládne se nachází v Rybách. Následující den ve čtvrtek, dne 20. dubna se retrográdní Merkur navrací zpět do ohnivého Berana. Jelikož je Býk zabarvený vlivem Venuše, přikloním se na stranu Venuše, která nám bude v těchto chladných dnech vládnout. S Merkurem, jako s planetou rozumu, myšlení a hlavně techniky se ještě budeme pár dní handrkovat. Merkur nám přináší omyly a uvědomování si, že prostě něco není v pořádku. Ale aspoň budeme jedno velké ucho a začneme svým myšlenkám více naslouchat. Ovšem můžeme i pendlovat mezi starými křivdami a připadat si, že jsme někde uvízli na půlce cesty. Nenechte se zmást komunikačními kódy a nebojte se vyřešit své problémy. Jen zase připomínám, že situaci, se kterou si nevíte rady, nebo právě teď nedokážete pohnout, může druhý člověk zase lehce zvládnout. Každý tu máme svou cestu a to, co nezvládá jedna duše, zvládá bravurně vaše duše a zase naopak, co nezvládáte vy, druhý okecá, anebo vykoná s nadhledem  Vždyť stále je Merkur planetou výřečnosti, komunikace, učení, myšlení, špehování, obchodu a techniky. S Venuší, s planetou lásky teď bude cesta příjemnější  Venuše v Rybách se z prožitého zklamání a z rozchodů ještě rozkoukává a Mars působící na Venuši ze zemského Býka je jí právě teď příjemnou oporou. S Marsem v Býku souzní Venuše v Rybách nejvíce a my máme šanci mnoho věcí ještě dokončit a nastává romantický čas. Už ve čtvrtek, dne 21. dubna přechází Mars do vzdušných Blíženců a nastanou velké zvraty, protože Mars se vztahy ještě hodně zamíchá  Ve vztazích dokáže být Mars povrchní, rád se baví, slovíčkaří a měli bychom mít na paměti, že stále je do června Jupiter ve Vahách retrográdní. Když píšu o vztazích, tím myslím vztahy všeobecně. Dne 28. dubna se Venušina láska přemístí do marsovského znamení Berana (Mars vládne ohnivému Beranu) ve kterém setrvá do 6. června. A co říci na závěr ? Nejlepším doporučením je přijímat život a hry lásky šálivé s nadhledem, protože čím více budete tlačit na dveře, že chcete někomu a někam patřit, tím více budete pod duševním tlakem, který vás začne vyčerpávat. A jak věštba a hvězdy na nebeské klenbě praví, do června se náš život může ubírat několika směry a čekají nás ještě změny. Důležité je umět proměnit ztráty v zisky, zápory v klady a být stále optimisticky naladěni  Co má přijít, tak přijde a co má odejít, tak odejde. No řekněte, není ten náš život rozkošný ?  Nakonec  stejně každý člověk pozná a pochopí, že je tady sám za sebe  Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka  775 097 667   

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.