Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Středeční povídání s hvězdami, dne 11. ledna 2017 a ve čtvrtek máme úplněk v Raku.

Středeční povídání s hvězdami, dne 11. ledna 2017 a ve čtvrtek máme úplněk v Raku.

Autor: v Středa 11.01.2017 06:32:27 |

Krásné středeční dobré ráno přeji všem přátelům a milým příznivcům :-D Měsíc nám přešel do Raka a ve čtvrtek vrcholí úplňková fáze. Rak je spojován s city, s emocí a hlavně s domovem. Při úplňku položíme na okenní parapet léčivé kameny, které tak nabíjíme měsíční informací. Slova a myšlenky nás teď nenapadají s takovou lehkostí, jak bychom si přáli, ale živé sny a intuitivní mysl jsou obrazem naší duše. Venuše společně s vládcem moří Neptunem pluje vodní Rybou a jejím cílem je nás těšit tím, že potřebujeme mít vlastní pohodu a být s někým, s kým jsme s citem, láskou, milováním a bytostně srdíčkem propojeni. Jen tu s planetárními konstelacemi vyjadřuji pocity, co je pro nás lépe stravitelné, přestože si na druhou stranu vybíráte partnery, s kterými hledáte způsob, jak stavět mosty přes životní propasti a křižovatky. Venuše pod silným vlivem Neptuna silně vzrušuje naší motivační a snílkovskou stránku. Ach bože miláčkové, narodili jsme se pro lásku a nežijeme pro válku ♥ :-P  Toto si stále opakujme. Pluto se úplňkovým dnem začne pozvolna odpojovat od Slunce v zemském Kozorohu, ovšem stále nám tyto dvě planety silně působí. Vyskytuje se řada příležitostí, kdy vstupujeme a budeme vstupovat do dveří, které nám  po celý čas zůstávali zavřené. Nevíme, jestli máme plakat, anebo jestli se máme smát. Saturnova disciplína nás dlouho vracela na startovní čáru a my už dlouho a dlouho toužíme proběhnout přes cílovou pásku. Pluto je planeta životních proměn, Saturn je planetou času, životních zkoušek a ztrát s pochopením, proč se věci dějí. A jestli jste v momentě životní prohry, berte jí jako výzvu a své vlastní vítězství, protože vše, co miláčkové ztrácíte, vás dovede k něčemu, co zase získáte. A právě o tom ten náš život je :-D Mějte se báječně. S láskou a s úctou astroložka a čarodějka Jitka ♥ 775 097 667 ♥   

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za 45 až 60 minut. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 900 korun a za dvě hodiny je 1200 korun. Od ledna 2017 je nový pohyblivý ceník služeb. Ale věřte, že max. hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.